Dyplom Executive MBA – czy warto? Opinie naszych absolwentów

Powrót do aktualności

Grono absolwentów Szkoły Biznesu im. Profesora Wojciecha Rybowskiego powiększa się z roku na rok. Jakie są ich wrażenia z udziału w Programie Executive MBA? Dlaczego warto rozwijać się z GFKM?

Podczas zajęć organizowanych przez GFKM w ramach Program Executive MBA spotykają się przedstawiciele kadry zarządzającej średniego i wyższego szczebla. Reprezentują zarówno firmy małe, średnie i duże. Ta różnorodność doświadczeń, perspektyw i branż jest kopalnią wiedzy dla Słuchaczy i Słuchaczek, którzy mogą czerpać z pomysłów i inspiracji od innych doświadczonych menedżerów i menedżerek. Sprawdźmy, jakie porady mają dla świeżo upieczonych uczestników lub osób zastanawiających się nad MBA.

Anna Józefczyk absolwentka GFKM

Anna Józefczyk – Prezes Zarządu Trigonum Sp. z o.o.

„Wybrałam Program MBA w Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menedżerów, ponieważ poleciła mi go osoba, której ufam i którą szanuję. Przedstawiła mi Program jako połączenie wieloletnich doświadczeń organizacyjnych GFKM i trenerów, którzy są także praktykami.”

Marek Słaboń absolwent GFKM

Marek Słaboń – Dyrektor Handlowy Roca Polska Sp. z o.o.

„Rozpoczynając Program MBA na pewno warto być aktywnym. To jest podstawowa rzecz. Mówić, słuchać, dzielić się doświadczeniem, bo na tym te studia tak naprawdę polegają.”

Krzysztof Baranowski absolwent GFKM

Krzysztof Baranowski – IT Manager VISLINE Sp. z o.o.

„Same zajęcia i ich organizacja online była miłym zaskoczeniem. Wykładowcy byli doskonale przygotowani do prowadzenia zajęć zdalnych. Ich inwencja twórcza, żeby zainteresować nas podczas prowadzenia zajęć i przekazywania różnego rodzaju wiedzy była niesamowita. Coś wspaniałego.”

Katarzyna Chwała absolwentka GFKM

Katarzyna Chwała – Coach kognitywna

„Przez te dwa lata studia MBA pomogły mi przekształcić się z praktyka w osobę, która ma nie tylko doświadczenie, ale także gruntowną wiedzę i porządny dyplom. Pomogły mi w tej mojej transformacji.”

Damian Ordon absolwent GFKM

Damian Ordon – Zastępca Dyrektora Pionu Rozwoju Szybka Kolej Miejska Sp. z o.o.

„Zajęcia były bardzo praktyczne. Mogliśmy w pełni pokazywać jakie są podejścia biznesowe w naszych firmach. Możemy to teraz wykorzystywać w pełni w naszym życiu zawodowym.”

Relację z uroczystej Graduacji Executive MBA wraz z wypowiedziami tegorocznych absolwentów znajdziecie na naszym kanale na YouTube:

Więcej na temat naszego Programu Executive MBA realizowanego w Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Płocku, a także wielu innych miastach znajdziecie na naszej stronie: Executive MBA w GFKM. Rekrutacja trwa do 15 czerwca!