Wywiad z Absolwentem Programu Executive MBA – dziennikarzem Markiem Kacprzakiem

Powrót do aktualności

Gdańska Fundacja Kształcenia Menedżerów od dekad kształci wybitnych menedżerów. Nasi absolweneci stają się liderami w najróżniejszych branżach. W Strefie Wiedy znajdziecie wywiad z Markiem Kacprzakiem – dziennikarzem, rzecznikiem prasowym i dyrektorem ds. komunikacji, absolwentem Programu Executive MBA w Warszawie.

Szkoła Biznesu im. Profesora Wojciecha Rybowskiego specjalizuje się w szkoleniach i projektach rozwojowych dla menedżerów średniego i wyższego szczebla. Jedną z najważniejszych usług GFKM jest Program Executive MBA, realizowany już od wielu lat. Doświadczenie biznesowe i stała dbałość o podnoszenie jakości sprawdzonych usług sprawiają, że już ponad 4 tysiące menedżerów i menedżerek skończyło studia Executive Master of Business Administration właśnie w GFKM!

Zagraniczne akredytacje, certyfikaty, liczne współprace międzynarodowe i międzysektorowe to ważne wskaźniki jakości i zalety udziału w Programie Executive MBA w GFKM. Ważniejsza jest jednak opinia samych Słuchaczy i Absolwentów. To oni są prawdziwym dowodem na to, że MBA w GFKM to po merytoryczne i nowoczesne studia podyplomowe, które kształcą liderów gotowych na wszystkie wyzwania.

Cały wywiad znajduje się w Strefie Wiedzy GFKM -> Marek Kacprzak o Programie MBA

Wywiad w formie audiowizualnej jest dostępny na naszym kanale na YouTube: