Akademia Młodego Lidera

Powrót do aktualności

Zapraszamy do rekrutacji i udziału w V-tej edycji Akademii Młodego Lidera, która rusza już w listopadzie! Akademia to 5-dniowe warsztaty, które kładą nacisk na rozwijanie praktycznych umiejętności przywódczych, które będziemy na zajęciach rozwijać używając studiów przypadku. Partnerem wydarzenia jest Inkubator Starter.

Celem Akademii jest rozwój kompetencji menedżerskich u osób wywodzących się z organizacji, fundacji, stowarzyszeń,  startupów, które potrzebują sprawnych liderów, a mają ograniczony budżet na rozwój własny czy pracowników. Akademię poprowadzą doświadczeni trenerzy, praktycy biznesu, którzy są między innymi wykładowcy Executive MBA.

Akademia Młodego Lidera to możliwość kształcenia i podniesienia kompetencji przywódczych. Uczestnicy wezmą udział w warsztatach z zakresu zarządzania projektami, rekrutacji i selekcji, komunikacji w zespole, przywództwa oraz podstaw finansów. To idealny czas, aby oprócz wiedzy, nawiązać nowe znajomości i wymienić się doświadczeniami. To wstęp do rozwoju i otwarcia się na nowe możliwości.

Uczestnicy z poprzednich edycji tak opisują swoje doświadczenia z Akademii Młodego Lidera:

Jestem pod wrażeniem wysokiej jakości warsztatów oraz prowadzących. Prowadzący szkolenia to osoby z dużym doświadczeniem zawodowym oraz odznaczający się wysokim profesjonalizmem. Każdy warsztat jest przydatny dla osoby będącej liderem/liderką, szefem/szefową czy kierownikiem/kierowniczką.

Bardzo dużo praktycznej wiedzy. Mega inspirujące. Super ludzie i nowe kontakty biznesowe. Wiedza merytoryczna przedstawiona w ciekawy sposób.

Te 5 dni wielu osobom otworzyło oczy i poszerzyło perspektywę, uporządkowało wiedzę i wskazało kierunek dalszej ścieżki kariery. Cieszymy się, że możemy wspierać rozwój młodych liderów!

WEŹ UDZIAŁ W REKRUTACJI!

 

ORGANIZATOR

GFKM

WSPÓŁORGANIZATOR

Starter logo