Akademia Młodego Lidera –  Szczecin

Powrót do aktualności

Akademia Młodego Lidera –  Szczecin

Rusza I edycja Akademii Młodego Lidera w Szczecinie!

Po sukcesie dwóch gdańskich edycji, ruszamy z I edycją Akademii Młodego Lidera w Szczecinie. Założenia są podobne: chcemy przekazywać wiedzę, otworzyć możliwość kształcenia i podnieść kompetencje przywódcze osobom wywodzącym się fundacji, stowarzyszeń, startupów, których nie stać na inwestycje w profesjonalne szkolenia.

Niestety liczba miejsc jest ograniczona. Tylko 18 miejsc. Do II edycji Akademii Młodego Lidera zgłosiło się blisko 100 osób. Tylko szczęśliwa 18-tka będzie mogła odbyć warsztaty z przywództwa, rekrutacji czy finansów. Dla uczestników to również szansa na wymianę doświadczeń, nawiązanie znajomości i zdobycia cennej wiedzy.

 

Uczestnicy z gdańskiej edycji tak opisują swoje doświadczenia z Akademii Młodego Lidera:

Jestem pod wrażeniem wysokiej jakości warsztatów oraz prowadzących. Prowadzący szkolenia to osoby z dużym doświadczeniem zawodowym oraz odznaczający się wysokim profesjonalizmem. Każdy warsztat jest przydatny dla osoby będącej liderem/liderką, szefem/szefową czy kierownikiem/kierowniczką.

Bardzo dużo praktycznej wiedzy. Mega inspirujące. Super ludzie i nowe kontakty biznesowe. Wiedza merytoryczna przedstawiona w ciekawy sposób.

Te 5 dni wielu osobom otworzyło oczy i poszerzyło perspektywę, uporządkowało wiedzę i wskazało kierunek dalszej ścieżki kariery. Cieszymy się, że możemy wspierać rozwój młodych liderów i nie możemy się doczekać szczecińskiej edycji!

 

WEŹ UDZIAŁ W REKRUTACJI!

 

ODWIEDŹ NAS NA FACEBOOKU!

 

ORGANIZATOR

GFKM

CO-ORGANIZER

 

Technopark Szczecin GFKM