Capsim Inbox – nowe narzędzie w ofercie szkoleniowo-doradczej GFKM!

Powrót do aktualności
Capsim Inbox to nowoczesne narzędzie służące do pomiaru i rozwoju kompetencji menedżerskich, wykorzystujące intuicyjną i łatwą w obsłudze symulację.

Doświadczaj wirtualnie, zwyciężaj realnie! Gry decyzyjne to interaktywne warsztaty zapewniające zdobycie doświadczenia w zakresie umiejętności wykorzystania wiedzy biznesowej w praktyce. Są to aplikacje komputerowe, bazujące na analizie realnie istniejących firm, odzwierciedlające schematy biznesowe i występujące w nich zależności. Ekscytują, motywują oraz zwiększają efektywność zdobywania doświadczenia w zakresie poszukiwania najskuteczniejszych metod i narzędzi zarządzania firmą.

Gry decyzyjne powiększają się o zupełnie nowe narzędzie. Capsim Inbox to przejrzyste i proste narzędzie, które za pomocą narracji i intuicyjnego designu pozwala na zmierzenie się z różnymi wyzwaniami w firmie. W ramach symulacji uczestnik wciela się w rolę pracownika w wykreowanym przez Capsim przedsiębiorstwie. Przejmuje obowiązki związane z konkretnym stanowiskiem. Narzędzie pozwala eksperymentować i podejmować własne decyzje w środowisku pozbawionym ryzyka, przy okazji mierząc poziom rozwoju konkretnych kompetencji menedżerskich i proponując obszary wymagające rozwoju.

Strategiczne symulacyjne gry biznesowe firmy Marketplace w Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menedżerów cieszą się uznaniem od lat. Warsztaty z ich wykorzystaniem znajdują się w Programie Kształcenia Executive MBA oraz są realizowane w ramach szkoleń firmowych. Już teraz dostępna jest najnowsza symulacja – International Corporate Management – bikes!

Więcej informacji znajdziesz na zupełnie nowej stronie gier decyzyjnych GFKM!