Webinar | Czym jest tokenizacja i o co w tym chodzi?

Powrót do aktualności

Czym jest tokenizacja i o co w tym chodzi?

Tokenizacja niejedno ma imię. Można tokenizować przedsięwzięcia, nieruchomości, rzeczy, a nawet osoby! Dlaczego Janusz Palikot porzucił klasyczny crowdfunding i zdecydował się na tokenizację, dlaczego polska scena artystyczna będzie tokenizować swoje utwory w 2021 roku, jak zebrać kapitał na swój biznes bez oddawania udziałów w spółce – o tym opowiemy podczas webinaru, który odbędzie się 26 stycznia.

Podczas webinaru:

  • Zrozumiesz czym jest token oparty o technologię blockchain i dowiesz się, jakie są jego przewagi
  • Dowiesz się jak stokenizować swój biznes i dlaczego warto to zrobić
  • Poznasz kilka przykładów udanych tokenizacji w Polsce (beczki Palikota, projekt Copernic – tokenizacja energii elektrycznej, tokenizacja diamentów)
  • Obalisz mit, że tokenizacja to kryptowaluty
  • Zdobędziesz bezpośredni kontakt do liderów tokenizacji w Polsce

Nagranie z webinaru dostępne jest na naszym kanale na YouTube:

 

Sławomir Zawadzki

Slawek Zawadzki

Lider i założyciel projektu Kanga Exchange, doświadczony menedżer i mówca motywacyjny, wielokrotny prelegent na polskich i międzynarodowych konferencjach kryptowalutowych. Pionier tokenizacji w Polsce. Entuzjasta technologii rozproszonych, gorący zwolennik rozwiązań technologicznych wspierających wolność i niezależność obywateli. Od kilkunastu lat zasiada w zarządach i radach nadzorczych spółek technologicznych, głównie w branży fin-tech. Mąż i ojciec trójki dzieci, podróżnik, grotołaz. Absolwent Politechniki Gdańskiej (inżynier), Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych (inżynier) oraz Akademii Leona Koźmińskiego (Executive MBA).