Doradztwo badań i diagnostyki

Zapewniamy indywidualne podejście
Dobieramy narzędzia do potrzeb biznesu
wyślij zapytanie ofertowe

Badania i diagnostyka

W czasach ciągłych zmian rynkowych podejmowanie decyzji to duże wyzwanie dla każdej firmy. Dojrzałe organizacje dążą do zbierania informacji nie tylko o klientach, ale również o pracownikach, procesach wewnętrznych, kulturze organizacyjnej i innych obszarach. Kluczowy jest jednak nie tylko dostęp do danych, ale i umiejętność łączenia perspektywy klienta, pracownika, organizacji. Wspieramy w tym firmy, patrząc na biznes kompleksowo.

Sięgnij po kompleksową pomoc – badania i diagnostyka

GFKM oferuje trzy poziomy wsparcia:
 • Strategiczne:

  pomagamy zidentyfikować strategiczne kierunki rozwoju w oparciu o twarde dane z badań. Wspieramy w optymalizacji modeli biznesowych, pomagamy zwiększać efektywność organizacyjną dzięki narzędziom diagnostycznym. Dostarczamy praktycznych rekomendacji i pomagamy je wdrażać.

 • Sprzedażowe:

  wskazujemy rozwiązania, które poprawiają efektywność sprzedażową. Prowadzimy badania segmentacyjne, budujemy ścieżki zakupowe, analizujemy misje i potrzeby klientów. Mamy szerokie doświadczenie w audytach procesów sprzedażowych.

 • HR-owe:

  prowadzimy badania pracownicze w pełnym zakresie, od strategicznych, przez pulse check, po analizę procesów np. rekrutacyjnych. Wspieramy działy HR w transformacji cyfrowej, dostarczając benchmarki rynkowe. Budujemy employee personas i employee journey. Specjalizujemy się w badaniach wypalenia organizacyjnego, zespołowego i indywidualnego.

Badania i diagnostyka – dlaczego warto?

Wieloletnie doświadczenie i dostęp do profesjonalnych narzędzi pozwala nam przeprowadzać ankiety telefoniczne i online na najwyższym poziomie. Wiedza ekspercka to z kolei możliwość prowadzenia wywiadów jakościowych oraz audytów. Co nas wyróżnia?

 • Badacze z wieloletnim doświadczeniem
 • Sieć ankieterów i rekruterów
 • Własne platformy badań
 • Studio badań telefonicznych

Do pracy podchodzimy kompleksowo. Badania to dopiero początek wspólnej drogi – wraz z ekspertami GFKM wspieramy klientów we wdrażaniu rekomendacji, wypracowaniu działań i inicjatyw. Prowadząc warsztaty strategiczne i szkolenia, zapewniamy realizację celów biznesowych z wykorzystaniem technik badawczych i diagnostycznych.

Joanna Gwiazda-Kozłowska

Dyrektor ds. Doradztwa Biznesowego

+48 608 515 775

j.gwiazda@gfkm.pl

www.linkedin.com/in/joanna-gwiazda-kozlowska

Skorzystaj z bezpłatnych konsultacji z naszym doświadczonym doradcą!

Porozmawiajmy niezobowiązująco o Twoich
indywidualnych potrzebach.
Skontaktuj się z naszym doradcą