Dzień Otwarty Podyplomowe Studia Zarządzania Projektami

Powrót do aktualności

Podczas dnia otwartego studiów z zarządzania projektami, dowiesz się jak pracujemy, z jakich korzystamy narzędzi, czego dotyczą poszczególne moduły studiów oraz kim są nasi trenerzy. Chcemy żebyście poczuli się jak nasi studenci dlatego zachęcamy do wzięcia udziału w zajęciach „Cykl Życia Projektu z omówieniem trendów w zarządzaniu projektami”, które poprowadzi kierownik studiów, Mariusz Kardaś.  

Studia organizowane są we współpracy z Akademią Leona Koźmińskiego.

  • Chcesz przygotować się do skutecznego prowadzenia projektów z użyciem najlepszych znanych metod, praktyk i narzędzi?
  • Zastanawiasz się jak wzmocnić swoje kompetencje w obszarze project management?
  • Szukasz odpowiednich studiów dla siebie?

Liczba miejsc ograniczona. Aby wziąć udział w spotkaniu, należy zapisać się, wypełniając formularz.

Udział jest bezpłatny.

Termin:

12 marca 2021

godz. 18:00-19:00

ZAPISZ SIĘ

 

Mariusz Kardaś

Mariusz Kardas

Specjalizuje się w obszarze Zarządzania Projektami.  Twórca autorskiego podejścia zarządzania projektami łączącego tradycyjne narzędzia z Metodą Łańcucha Krytycznego oraz metodą Agile. Usprawnia oraz wdraża Systemy Zarządzania Projektami w firmach.

Pracował w branżach badań rynkowych i FMCG (menedżer w dziale marketingu Unilever) oraz zarządzał przez 5 lat polskim oddziałem duńskiej spółki HJ Hansen Genvindingsindustri A/S, działającej w branży recyclingu. Jest Kierownikiem Merytorycznym Podyplomowych Studiów Zarządzania Projektami, realizowanych przez Akademię Leona Koźmińskiego oraz GFKM.

Współpracował z ponad 100-ma firmami w Polsce. Prowadził warsztaty szkoleniowe w Szwajcarii (Grupa Roche, Bazylea), Rosji (MBA) i Rumunii (Podyplomowe Studia Zarządzania Badaniami Klinicznymi).