Webinar | Efektywne spotkania online

Powrót do aktualności

Wielu z nas pracuję dzisiaj w trybie hybrydowym lub home office. Skutkiem jest coraz większa liczba spotkań online i coraz mniej czasu na codzienną pracę. Jak prowadzić efektywne spotkania online. Każdy z nas z pewnością choć raz był na spotkaniu, po którym miał wrażenie, że tylko stracił czas. Zarządzanie wirtualnym zespołem to wyzwanie, przed którym stoi dzisiaj wielu menedżerów. Jeżeli zastanawiasz się, co można zrobić, żeby w dobie pracy zdalnej Twój zespół działał efektywniej, a spotkania online były bardziej angażujące dla wszystkich uczestników, to ten webinar jest dokładnie dla Ciebie.

Podczas webinaru dowiesz się:

  • Jakie są korzyści regularnych spotkań Twojego zespołu,
  • Jak przygotowywać spotkanie online,
  • Jaką rolę pełni facylitator,
  • Jak uatrakcyjnić spotkania i na co zwrócić uwagę w trakcie ich prowadzenia,
  • Co zrobić by spotkanie nie było puszczone w niepamięć.

Nagranie z webinaru dostępne jest na naszym kanale na YouTube:

Miłosz Biniecki

Prowadzi szkolenia z uśmiechem na twarzy, ogromną pasją i zaangażowaniem, które jest również widoczne wśród uczestników jego szkoleń. W pracy zawodowej zdobył 4-letnie doświadczenie w branży elektrycznej i produkcyjnej, związane z zarządzaniem projektami i zespołami, obsługą klienta, sprzedażą, lean management-em i również szkoleniami technicznymi.

Absolwent Politechniki Wrocławskiej i Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Skończył 2 szkoły trenerów, szkolenia z liderstwa, zarządzania projektami: Prinece2® Foundation i Agile® Foundation oraz międzynarodowe kursy na uczelniach w Porto i Tallinie.

Specjalizuje się w szkoleniach z zarządzania zespołami i projektami oraz komunikacji. Sam ciągle się rozwija, dlatego każde z jego szkoleń jest inne. W wolnym czasie uwielbia wędrować z plecakiem po różnych zakątkach świata. Jego pasją jest również sport i szachy.