Małgorzata Zaremba

Małgorzata Zaremba

Powrót do kadry

Specjalizuje się w szkoleniach dla kadry kierowniczej średniego i wyższego szczebla, m.in. w obszarach: budowania zespołu i efektywnej współpracy, zarządzania zespołem, zarządzania zmianą, motywowania, przywództwa, coachingu. Uczy Liderów jaki wpływ na efektywność zespołów ma odpowiednie środowisko pracy oparte na bezpieczeństwie psychologicznym i różnorodności. Równolegle prowadzi szkolenia z zakresu rozwoju kompetencji własnych, a także wspiera rozwój struktur sprzedażowych i realizuje Train The Trainers. Jest trenerką, coachem, konsultantką biznesową, mentorką i asesorką AC/DC.

Prawniczka. Ukończyła pierwsze w Polsce studia podyplomowe związane z rozwojem pracownika – Akademię Asesora na SWPS. Absolwentka studiów podyplomowych „Doradztwo zawodowe z elementami coachingu” na WSB oraz „Coaching i zarządzanie zasobami ludzkimi” na SWPS. Certyfikowana Trenerka Metody Spadochron, Coaching Maps oraz Podróży Bohatera.  Obecnie kontynuuje doskonalenie swoich kompetencji w ramach Zintegrowanych Studiów Magisterskich na kierunku Psychologia.

Aktywnie współpracuje jako mentor i coach z sektorem NGO, oraz aktywizuje osoby wykluczone (OzN, bezrobotni, młodzież NEET) do powrotu na rynek pracy.

W pracy indywidualnej z Klientem (jako coach, doradca zawodowy czy mentor) skupia się przede wszystkim na diagnozie potencjału, talentów i predyspozycji zawodowych. Traktuje człowieka holistycznie, naturalnie i ze zwróceniem uwagi na całą osobę, jej styl życia, przyzwyczajenia, środowisko, w jakim przebywa.  Razem z Klientem działa w celu osiągnięciu pełni człowieczeństwa na drodze samorealizacji poprzez dążenie do realizacji obranego celu.

Uczestnicy szkoleń mówią o Niej:
„Najbardziej podobała mi się jej otwartość, komunikatywność. Otworzyła mi oczy i zobrazowała w prosty i ciekawy sposób narzędzia do stworzenia dobrego lidera i środowiska”.

Pracowała m.in. dla:
ING, Stadler Polska, Hamilton Polska, Loreal Polska, Volkswagen Leasing Polska, Oninen Polska, PGE Obrót, PKP Intercity, PKP Energetyka, Norwich Union, Raiffeisen Bank, Millenium Bank, Krajowa Szkoła Administracji Państwowej, Oponeo.pl, Sklep Opon, Arctic S.A., Wilo S.A., Mago S.A. itd.

Prywatnie partnerka, mama Tosi i Jana, zakochana bezkrytycznie w Portugalii.