Executive MBA programs

Get to know the most practical Executive MBA programs in Poland

Chcesz się rozwijać, nabywać nowe umiejętności i poszerzać zakres kompetencji w zarządzaniu biznesem? Z naszą pomocą zdobędziesz ceniony przez pracodawców prestiżowy dyplom MBA, który da Ci nie tylko szersze spojrzenie na procesy zachodzące w obrębie Twojej organizacji, ale i wyposaży Cię w wiedzę oraz narzędzia niezbędne do tego, żeby dołączyć do liderów w swojej dziedzinie. Ukończenie prestiżowego szkolenia menedżerskiego będzie potwierdzeniem Twojego profesjonalizmu i pozwoli Ci w pełni wykorzystać biznesowy potencjał.

MBA w Polsce

Jesteśmy Szkołą Biznesu oraz Fundacją wspierającą rozwój kadry menedżerskiej. Na przestrzeni 30 lat zaufaniem obdarzyło nas ok. 50 000 osób, które dołączyły do naszych szkoleń lub pogłębiało swoją wiedzę w trakcie studiów podyplomowych. Executive MBA to jeden z naszych flagowych programów, który powstał z myślą o osobach aktywnych zawodowo, które szukają skutecznych sposobów na zdobywanie praktycznych umiejętności i unikalnej wiedzy z zakresu zarządzania procesami biznesowymi.

Executive MBA – program dla menedżerów

W trakcie zajęć wykładowcy-praktycy i eksperci z różnych dziedzin zarządzania dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem oraz pokazują, jak wygląda nowoczesny model biznesowy. Program Executive MBA to także innowacyjne metody nauczania, opierające się na interaktywnym przekazie i dynamicznym poszerzaniu kluczowych kompetencji. Stawiamy na elastyczność, dlatego zajęcia realizujemy w formie stacjonarnej w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Białystoku, Płocku, Kielcach i Zielonej Górze oraz online.

Jako absolwent programu Executive MBA dołączysz do prestiżowego międzynarodowego grona, do którego należą najlepsi menedżerowie z różnych organizacji. Jako część tej społeczności będziesz mógł nawiązać interesujące i inspirujące relacje, które pomogą Ci w rozwijaniu własnej kariery, jak i jeszcze lepszym zrozumieniu nowoczesnego modelu sukcesu. Dodatkowe wskazówki lub uwagi: Sugerujemy dodanie proponowanej treści pod kafelkami.