Webinar | Etykieta i savoir vivre w biznesie

Powrót do aktualności

Podczas webinaru skupimy się  na kulturze biznesu w  offlinie i onlinie. W dobie pandemii do sieci przeniosła się większość naszego życia służbowego. Poprzez jasne i przejrzyste zasady zrozumiesz, jak nie popełnić gafy i wypaść profesjonalnie w każdej zawodowej i prywatnej sytuacji.

  • Dowiesz się, jak wzmocnić swój pozytywny wizerunek poprzez znajomość podstawowych zasadach savoir vivre
  • Poznasz najważniejsze zasady rządzące kulturalnymi powitaniami oraz tytułowaniem
  • Dowiesz się, jak profesjonalnie wręczać bilety wizytowe oraz prezenty

Webinar poprowadzi: Monika Pochroń-Frankowska

24 maja, godz. 12:00-13:00

ZAPISZ SIĘ

Monika Pochroń-Frankowska

Kierownik Wydziału Polityczno-Ekonomicznego z uprawnieniami konsularnymi oraz chargé d’affaires w Ambasadzie RP w Iraku (2013-2014). Czasowo była oddelegowana również do pełnienia czynności służbowych w Agencji Konsularnej w Irbilu. Konsul w Ambasadzie RP w Bejrucie (2014-2015), a następnie konsul RP w Islamabadzie (2015-2018). Specjalizuje się w zakresie międzynarodowego terroryzmu oraz nielegalnej migracji.

Aktualnie pełni funkcję Zastępcy Dyrektora Kancelarii Marszałka Województwa Pomorskiego ds. Współpracy Międzynarodowej i Międzyregionalnej oraz Pełnomocnika Zarządu Stowarzyszenia „Pomorskie w Unii Europejskiej” z dwoma przedstawicielstwami w Gdańsku i Brukseli. W ramach dwuletniej prezydencji województwa pomorskiego w jednej z największych bałtyckich organizacji sieciowych Baltic Sea States Subregional Co-operation (BSSSC) pełni funkcję Sekretarza Generalnego organizacji.

Ukończyła Studium Polityki Zagranicznej Polskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych oraz liczne kursy m.in. Uniwersytetu w Maryland „Understanding Terrorism and the Terrorism Threat” czy Uniwersytetu Stanu New York „International Cyber Conficts”.