Webinar | Budżet domowy w czasach inflacji

Powrót do aktualności

Jak zapanować nad chaosem w swoich wydatkach i znaleźć oszczędności?

Jeśli wracasz ze sklepu i kolejny raz zastanawiasz się na co wydał_ś swoje pieniądze? Czujesz, że rozchodzą się one z prędkością światła? Chciał_byś w końcu ograniczyć niepotrzebne wydatki i zacząć oszczędzać? Czujesz, że czas najwyższy uporządkować swój budżet domowy? To jest pierwszy krok na tej drodze!

Czy zauważył_ś, że Twoi pracownicy nie potrafią obchodzić się ze swoimi pieniędzmi? Mimo podwyżki, nagrody czy awansu ciągle narzekają na ich brak? Ciągle rozmawiają o zakupach, wyjściach do miasta czy rozrywce? Masz po prostu w swojej organizacji osoby w trudnej sytuacji finansowej? Być może obawiają się o swoją przyszłość, chcieliby, ale nie potrafią zarządzać swoim budżetem domowym?

Webinar przeznaczony jest dla osób, które chcą świadomie podejmować decyzje konsumenckie i mieć poczucie, że same decydują o tym na co i ile wydają swoich pieniędzy, a nie jest to skutkiem całkowitej przypadkowości.

Po ukończeniu szkolenia uczestnicy dowiedzą się m.in.:

  • czym jest Drugie Prawo Parkinsona i dlaczego warto je znać
  • w jaki sposób najlepiej poznać swoje koszty życia
  • jak znaleźć dziury w budżecie
  • jak ograniczyć niepotrzebne wydatki
  • gdzie szukać oszczędności

Nagranie z webinaru dostępne jest na naszym kanale na YouTube:

Izabela Kulesza – Edukatorka Finansowa Kobiet oraz Certyfikowana Trenerka Mentalna. Przede wszystkim pomaga kobietom zarządzać budżetem domowym tak, aby w ich portfelach zostało więcej pieniędzy. Wszystko po to, aby podnieść jakość i standard ich życia poprzez realizację najskrytszych marzeń. Odczarowuje budżet domowy udowadniając, że pieniądze łączą a nie dzielą ludzi i są przepięknym narzędziem do czynienia dobra!

20 września godz. 12:00

Zapisz się