GFKM Leadership Conference 2020: Gotowi na zmiany?

Powrót do aktualności

Już 9 października ponownie odbędzie się konferencja z cyklu GFKM Leadership Conference. Tytuł tegorocznej edycji to: Gotowi na zmiany? W tym roku poruszymy tematykę szeroko rozumianych zmian, z którymi potrzebują mierzyć się liderzy. Zmiany środowiskowe, a także zmieniające się preferencje klientów wymuszają na przedsiębiorstwach zmiany w strategii. Cybernetyzacja daje nowe możliwości, ale stwarza również wiele zagrożeń dla liderów. Młode pokolenia, dla których praca jest tylko „pracą”, często mają inne wartości i priorytety niż ich starsi koledzy i koleżanki. Jak w pełni wykorzystać ich potencjał? Będziemy rozmawiać o biznesie, przywództwie i przyszłości.

Dlaczego warto wziąć udział?

  • Poznasz analizę wyników badań przeprowadzonych przez GFKM we współpracy z SWPS. Odpowiemy na pytania jak pandemia wpłynęła na prowadzenie biznesu oraz jakie działania zastosowały funkcjonujące w Polsce firmy w celu poradzenia sobie z nowymi wyzwaniami.
  • Dowiesz się jak można wspierać zmiany i o tym dlaczego zdolność zmieniania rzeczywistości biznesowej może okazać się bardzo ważną kompetencją przyszłości.
  • Poznasz wyzwania zrównoważonego przywództwa, czy można połączyć wyzwania społeczne i środowiskowe z biznesem nastawionym na zysk?
  • Pogłębisz wiedzę z rozwoju cyfrowej rzeczywistości i możliwości jej aktywnego kształtowania i wykorzystania.
  • Poznasz różne opinie liderów, ekspertów dotyczących m.in. zmian jakie niesie ze sobą przyszłość oraz nowych szans na rynku.

Serdecznie zapraszamy!

ZOBACZ PROGRAM