GFKM Leadership Conference 2022: Przywództwo włączające

Powrót do aktualności

Ruszyły zapisy na GFKM Leadership Conference 2022! Wydarzenie odbędzie się 23 września 2022 roku w Olivia Sky Club na terenie biznesowego serca Trójmiasta – Olivia Centre. W tym roku skupimy się na przywództwie włączającym – wyzwaniach, możliwościach i szansach jakie niesie ze sobą różnorodność w biznesie, organizacji czy zespole. Motywem przewodnim jest inkluzywność i współpraca, czyli wspólne osiąganie celów, wykorzystywanie talentów i dbanie o dobro każdego i każdej z nas.

W tym roku odbędzie się piąta już edycja naszej konferencji skupiającej wokół siebie praktyków biznesu, którzy chcą dzielić się swoją wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami. To przestrzeń, w której osoby na co dzień stawiające czoła różnym wyzwaniom biznesowym mogą zmienić swój punkt widzenia. Mają okazję poznać doświadczenia partnerów z branży i nawiązać nowe relacje.

Korzyści z udziału

Uczestnicy będą mieli możliwość nie tylko wysłuchać prelegentów, ale również nawiązać z nimi dialog, podzielić się osobistymi doświadczeniami i własnymi spostrzeżeniami. Wydarzenie kierowanie jest głównie do menedżerów i przedsiębiorców, którzy chcą korzystać z najnowszych osiągnięć nauki i biznesu, wdrażać nowoczesne sposoby zarządzania i stale rozwijać się jako liderzy, i jako ludzie.

Grupa uczestników GFKM Leadership Conference 2021 pozująca do zdjęcia na tarasie w Olivia Sky Club.

Poprzednia edycja

W zeszłym roku mówiliśmy o metodyce i filozofii agile, zwinnych zespołach i organizacjach. Gościliśmy ponad 120 osób z różnych branż i z różnym doświadczeniem. Rozmawialiśmy o nowoczesnych technologiach, transferze wiedzy między organizacjami i dziedzinami oraz technikach i metodach pracy zespołowej. Nasi prelegenci zawsze są bardzo różnorodni. Gościliśmy prezesów i założycieli firm, specjalistów, menedżerów, naukowców, psychologów i coachów.

Zdjęcie podczas prelekcji Tomasza Owczarka, trenera GFKM, na temat innowacji w biznesie.

Co nas czeka w tym roku?

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji. Jesteśmy pewni, że jest to bardzo dobra okazja do zdobycia wiedzy i inspiracji. Podczas wydarzenia przybliżymy wyniki autorskich badań związanych z bezpieczeństwem psychologicznym pracowników. Porozmawiamy o strategiach zarządzania różnorodnością oraz o autentycznym przywództwie. Przedstawimy sposoby przeciwdziałania nierównościom, inspirujące projekty i kampanie, a także spędzimy wspólnie przerwy przy kawie i networkingu. Na zakończenie wszyscy będziemy uczestniczyć w panelu dyskusyjnym.

Zdjęcie panelistów poprzedniej edycji GFKM Leadership Conference.

W tym roku nie zwalniamy tempa! Wśród zaproszonych do wygłoszenia prelekcji gości znajdziemy między innymi:

  • prezeska Mental Health Center i doświadczona psycholożka Małgorzata Wypych,
  • współzałożycielka i wiceprezes Future Collars oraz aktywistka Joanna Pruszyńska-Witkowska,
  • dyrektorka ds. rozwoju organizacji i ekspertka Diversity Hub Michalina Konkel,
  • szefowa działu różnorodności w Marshall E-Learning Consultancy Ann Allcock!

O czym opowiedzą konkretni goście? Kogo jeszcze będziecie mieli okazję zobaczyć na konferencji? Sprawdźcie sami! Więcej informacji oraz zapisy dostępne na stronie: www.leadershipconference.pl. Do zobaczenia niebawem!

Wydarzenie zostało objęte Patronatem Honorowym Prezydent Miasta Gdańska.

ZAPISZ SIĘ