GFKM Leadership Conference 2024: Kierunek Dobrostan

Powrót do aktualności

Ruszyły zapisy na kolejną, VII edycję GFKM Leadership Conference! Wydarzenie odbędzie się 20 września (piątek) 2024 roku w Olivia Star Top na terenie biznesowego serca Trójmiasta – Olivia Centre. Tegorocznym motywem przewodnim jest poszukiwanie klucza do tworzenia szczęśliwych organizacji. Porozmawiamy o znaczeniu dobrostanu w pracy i jego wpływie na efektywność, zarządzaniu doświadczeniami pracowników i roli liderów w tym procesie. 

W tym roku odbędzie się siódma edycja naszej konferencji skupiającej wokół siebie praktyków biznesu, którzy chcą dzielić się swoją wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami. GFKM Leadership Conference to cykl wydarzeń, które wychodzą naprzeciw potrzebom menedżerów i menedżerek wielu branż. Każda edycja porusza tematy aktualnych trendów i wyzwań w zarządzaniu. To przestrzeń, w której osoby na co dzień stawiające czoła różnym wyzwaniom biznesowym mogą zmienić swój punkt widzenia.

Korzyści z udziału

Uczestnicy będą mieli możliwość nie tylko wysłuchać prelegentów, ale również nawiązać z nimi dialog, podzielić się osobistymi doświadczeniami i własnymi spostrzeżeniami. Wydarzenie kierowanie jest głównie do menedżerów i przedsiębiorców, którzy chcą korzystać z najnowszych osiągnięć nauki i biznesu, wdrażać nowoczesne sposoby zarządzania i stale rozwijać się jako liderzy, i jako ludzie. Jest to świetna okazja do poznania doświadczonych partnerów z branży i nawiązania nowych relacji.

Poprzednia edycja

W zeszłym roku tematem przewodnim była „Organizacja Jutra”.  Po raz pierwszy spotkaliśmy się na szczycie Olivia Star na 34. piętrze i gościliśmy rekordowe 200 osób! Podczas wydarzenia rozmawialiśmy o zbliżających się i już trwających zmianach w biznesie, sztucznej inteligencji i automatyzacji oraz roli liderów i liderek w procesie zmiany. Głównym celem poprzedniej konferencji było poszukiwanie odpowiedzi na pytanie: jak będzie wyglądać organizacja jutra? Czego może spodziewać się kadra zarządzająca i w jaki sposób się na to przygotować? Skoncentrowaliśmy się na ważnych zagadnieniach związanych z przywództwem w erze dynamicznych zmian, innowacji i rozwoju technologii. Sprawdź, jak nasze wydarzenia wyglądają w praktyce!

Co nas czeka w tym roku?

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji. Jesteśmy pewni, że jest to bardzo dobra okazja do zdobycia wiedzy i inspiracji. Podczas VII edycji planujemy skupić się na roli liderów i liderek w budowaniu szczęśliwych organizacji dbających o well-being swoich pracowników. Nie zabraknie także bardziej krytycznej perspektywy wyzwań, trudności i zakresu odpowiedzialności organizacji. Wszyscy uczestnicy otrzymają możliwość wysłuchania opinii ekspertów i praktyków zajmujących się na co dzień tematyką dobrostanu w organizacji. Poznamy tam między innymi odpowiedzi na takie pytania:

  • Jak (i po co) zadbać o dobrostan osób zatrudnionych w organizacji?
  • Jakie korzyści może przynieść biznesowi podejście oparte na dobrostanie?
  • Jakie narzędzia może wykorzystać lider_ka, aby zadbać o swoje przedsiębiorstwo, obszar, dział, zespół, ale przede wszystkim o samego siebie?
  • Czego od liderów oczekują i potrzebują pracownicy i pracowniczki współczesnych organizacji?

Jednocześnie stawiamy na dialog i otwartą wymianę zdań, dlatego  każdy uczestnik będzie mógł zadać swoje pytania podczas panelu dyskusyjnego.

Kolejny rok, kolejni wyjątkowi prelegenci i prelegentki! Wśród zaproszonych do gości znajdują się:

  • Małgorzata Jakubicz, Certified Gallup Strengths Coach & Trainer
  • Agata Pelc, Chief Managing Director Well-Being Institute
  • Tomasz Owczarek, Trener i Wykładowca GFKM
  • dr Bartłomiej Brach, Antropolog Organizacji
  • Piotr Radii, Założyciel InnerMastering® Institute
  • Marzena Grochowska, Brainolożka i Trenerka GFKM

O czym opowiedzą konkretni goście? Kogo jeszcze będziecie mieli okazję zobaczyć na konferencji? Sprawdźcie sami! Więcej informacji oraz zapisy dostępne na stronie: www.leadershipconference.pl. Do zobaczenia niebawem!

20 września 2024

Zapisz się