Ruszyły zapisy do II edycji GFKM Masters!

Powrót do aktualności

Gdańska Fundacja Kształcenia Menedżerów ma przyjemność ogłosić II edycję GFKM Masters: Pomorskiego turnieju gier decyzyjnych dla uczniów szkół średnich z naszego województwa. 

Pomorski turniej gier decyzyjnych to wyjątkowa możliwość zdobycia cennego doświadczenia pod okiem wykwalifikowanych trenerów biznesu z Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menedżerów. Uczestnicy Turnieju pracują na symulacyjnej grze strategicznej, wykorzystywanej w trakcie kształcenia uczestników programu MBA – menedżerów średniego i wyższego szczebla.

Na wszystkich szkolnych korytarzach mijamy wielu liderów – obecnych i przyszłych. Potencjał, który w nich drzemie, jest ogromny, a my nie chcemy przegapić szansy. Chcemy, by lider stał się przyszłym menadżerem, którego pomysły i zapał zmienią świat. By tak się stało, potrzeba zdobyć doświadczenie. Nasz pomysł jest prosty:

  • Spotkamy się z uczniami szkół średnich
  • Podzielimy się tym, co już wiemy o zarządzaniu
  • Pokażemy, jak w praktyce podejmować biznesowe decyzje
  • Damy możliwość praktycznego sprawdzenia wiedzy w symulacyjnej grze decyzyjne

Każda szkoła może zgłosić swój zespół składający się z 4 uczniów, którzy na czas wydarzenia stają się Zarządem. Zarząd uczestniczy w szkoleniu wprowadzającym prowadzonym przez trenerów z GFKM, a symulacyjna gra decyzyjna jest jego integralną częścią praktyczną. Nasi trenerzy podzielą się doświadczeniem, ale także odpowiedzą na pytania uczestników i rozwieją ich wątpliwości. Uczniowie będą zarządzać firmą na dedykowanej platformie do symulacji biznesowych.

Pierwszy etap Turnieju odbędzie się on-line. Spośród 36 zespołów wyłonimy 6, które przejdą do finału, w którym wyłonimy Mistrzów Zarządzania – 1 zespół, który otrzyma tytuł GFKM Masters. Na uczestników oprócz dobrej zabawy i ogromnej dawki wiedzy, czekają atrakcyjne nagrody. Na zgłoszenia czekamy do 30.10.2022.

Celem wydarzenia jest przede wszystkim promowanie przedsiębiorczych postaw wśród młodzieży, edukacja z zakresu zarządzania i wspieranie młodych talentów. Inicjatywa powstała z chęci pokazania uczniom, że przedsiębiorczość może być ciekawa i fascynująca, a nauka nie musi odbywać się wyłącznie w szkolnych ławkach.

Szczegółowy regulamin, warunki uczestnictwa i formularz zgłoszeniowy znajdziecie na oficjalnej stronie GFKM Masters.

GFKM Masters: II Turniej Gier Decyzyjnych - Inforgrafika