Najciekawsze publikacje z początku 2020 roku

Powrót do aktualności

Od początku swojego istnienia skupiamy ekspertów i praktyków z różnych dziedzin zarządzania i biznesu, dzięki temu jesteśmy centrum know-how z tego zakresu. W ostatnim czasie w mediach internetowych ukazał się szereg artykułów, w których wypowiadają się nasi trenerzy i doradcy. Cieszemy się, że możemy dzielić się wiedzą z innymi.

  • W artykule opublikowanym przez portal manager24.pl

    Prezes Zarządu GFKM, Andrzej Popadiuk, opowiada o owocnym roku 2019 w GFKM – nowych programach, międzynarodowych partnerach, certyfikacji i nowych metodykach, a także o szansach i zagrożeniach dla rynku szkoleniowego i MBA rysujących się w nadchodzących latach.

  • Wojciech Parteka wypowiedział się o planowanych zmianach w kodeksie pracy, m.in. zmuszających pracodawców do ujawniania wysokości zarobków w ogłoszeniach o pracę w artykule zamieszczonym przez portal Buisness Insider.
  • O pracy menedżera, rozwoju zawodowym i pieniądzach opowiada Dyrektor Programu MBA GFKM dr Przemysław Wajda w wywiadzie udzielonym Robertowi Kiewliczowi z portalu trójmiasto.pl.
  • Polacy są najbardziej zestresowanym narodem w Europie – alarmuje PulsHR.pl w opublikowanym artykule. Wypowiada się w nim Beata Bednarczyk, certyfikowany trener i coach GFKM, ekspert w dziedzinie zarządzania czasem.
  • Echem badań prowadzonych przez Gdańską Fundację Kształcenia Menedżerów jest artykuł zamieszczony na portalu mamstartup.pl. Kwestie równości płci w polskich firmach czy przygotowania polskich menedżerów do realiów Przemysłu 4.0 komentują nasi eksperci.