Inauguracja i Graduacja Executive MBA w Gdańsku 2022!

Powrót do aktualności

Uroczysta Inauguracja Programu Executive MBA oraz Uroczystość Wręczenia Dyplomów Absolwentom MBA odbyła się 21 października 2022 roku w Dworze Artusa przy Długim Targu w Gdańsku! 

Inauguracja i Graduacja

W dniu 21 października 2022 roku w Wielkiej Hali Dworu Artusa przy Długim Targu w Gdańsku odbyła się uroczysta Graduacja Programu Executive MBA! Po dwóch latach nauki, rozwoju osobistego i ciągłego podnoszenia kompetencji pod okiem trenerów biznesu i wykładowców GFKM nasi Absolwenci odebrali swoje Dyplomy i uzyskali tytułu Master of Business Administration! Uroczystość była także Inauguracją nowej edycji Programu Executive MBA oraz okazją do oficjalnego powitania wszystkich nowych Słuchaczy i Słuchaczek!

Szkoła Biznesu im. Profesora Wojciecha Rybowskiego

Tegoroczna wydarzenie było szczególnie wyjątkowe. Oficjalne ogłoszono, że obszar działalności gospodarczej w zakresie usług rozwojowych GFKM nosi miano Szkoły Biznesu im. Profesora Wojciecha Rybowskiego. Profesor Rybowski był Prezesem Zarządu GFKM przez niemalże 25 lat! Był inicjatorem międzynarodowych relacji, ekonomistą i wykładowcą. W swojej karierze wykształcił całe pokolenia menedżerów. Pracował na wielu różnych uczelniach na całym świecie. Odznaczony między innymi Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski i mianowany „Biznesmenem Roku 2006″.

Przebieg ceremonii

Podczas ceremonii, oprócz władz GFKM, wystąpili także wyjątkowi goście, którzy reprezentowali instytucje współpracujące oraz wspierające działalność realizowaną przez GFKM. Nie zabrakło także zagranicznych przedstawicieli uczelni walidujących, dzięki którym realizujemy Programy Executive MBA najwyższej jakości. Wśród zaproszonych gości znaleźli się przedstawiciele i przedstawicielki m. in.: Uniwersytetu Gdańskiego, Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, Sopockiej Akademii Nauk Stosowanych, Wyższej Szkoły Administracji i Biznesu w Gdynii, Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni czy Stowarzyszenia Absolwentów MBA!

 

W związku z nadaniem GFKM tytułu Szkoły Biznesu wystąpili także członkowie rodziny i najbliżsi Profesora Wojciecha Rybowskiego. Kulminacyjnym momentem wydarzenia było oczywiście wręczenie dyplomów Absolwentom! Poniżej kilka zdjęć z Graduacji! Do zobaczenia w przyszłym roku!

 

Grupa Executive MBA z Gdańska

Grupa Executive MBA z Katowic 

Grupa Executive MBA z Płocka 

 

Wybrane zdjęcia z uroczystości