I edycja Konkursu GFKM na najlepszą pracę magisterską

Powrót do aktualności
W środę, 23 marca w Olivia SkyClub podczas Uroczystej Gali ogłoszono wyniki i rozdano nagrody Laureatom I Konkursu GFKM na najlepszą pracę magisterską z zakresu zarządzania, przywództwa i jakości im. prof. Małgorzaty Czerskiej. 

Jednym z głównych założeń działalności GFKM jest tworzenie inicjatyw skierowanych nie tylko do obecnych, ale także przyszłych liderów. Chcemy towarzyszyć im na ścieżce kariery od samego początku i wspierać w rozwoju osobistym. Pragniemy też motywować studentów do podejmowania w pracach dyplomowych aktualnych i ważnych tematów z zakresu zarządzania, przywództwa i jakości.

Organizując Konkurs GFKM na najlepszą pracę magisterską chcemy wesprzeć najzdolniejszych studentów oraz wyróżnić najambitniejsze prace absolwentów i absolwentek.

Patronką konkursu jest prof. dr hab. Małgorzata Czerska (1946-2020) – naukowczyni, nauczycielka akademicka, wybitna specjalistka z zakresu zarządzania zespołami ludzkimi i przywództwa w organizacji.

Kapituła Konkursowa zdecydowała o przyznaniu nagród za II i III miejsce.

Laureatem III miejsca został absolwent Uniwersytetu Gdańskiego Paweł Wierzba, autor pracy „Badanie poziomu kultury Lean Management na przykładzie wybranej organizacji”, której promotorem była prof. dr hab. Małgorzata Z. Wiśniewska z Katedry Ekonomiki Przedsiębiorstw. W pracy magisterskiej jako podmiot badawczy wykorzystano WOMP – Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy.

Laureatem II miejsca został absolwent Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku Mateusz Buliński. Promotorem pracy „Zastosowanie narzędzi ICT w procesie zarządzania małą firmą na przykładzie PEER Technology” był prof. dr hab. Mirosław Haffer. W swojej pracy autor przedstawił analizę procesów  przedsiębiorstwa PEER Technology, którego jest właścicielem.

Wśród zaproszonych gości znaleźli się Prorektor Uniwersytetu Gdańskiego prof. dr hab. Arnold Kłonczyński, Dziekan Wydziału Zarządzania prof. dr hab. Mirosław Szreder, prof. dr hab. Halina Czubasiewcz, prof. dr hab. Ryszard Rutka, prof. WSB dr hab. Mirosław Haffer, a także Zastępczyni Prezydenta Monika Chabior oraz Prezes PolskaPress Tomasz Niski i Przedstawicielka Dziennika Bałtyckiego Joanna Gwiazda-Kozłowska.

Serdecznie gratulujemy Laureatom i dziękujemy także wszystkim zaproszonym gościom oraz absolwentom, którzy zdecydowali się na udział w I Konkursie GFKM na najlepszą pracę magisterską z zakresu zarządzania, przywództwa i jakości im. prof. Małgorzaty Czerskiej.

Konkurs GFKM na najlepszą prace magisterską     Konkurs GFKM na najlepszą prace magisterską

Konkurs GFKM na najlepszą prace magisterską    Konkurs GFKM na najlepszą prace magisterską

Konkurs GFKM na najlepszą prace magisterską     Konkurs GFKM na najlepszą prace magisterską

(fot. Alan Stocki, Biuro Prasowe Uniwersytetu Gdańskiego)