Inauguracyjne spotkanie Klubu Absolwentów MBA GFKM w Katowicach

Powrót do aktualności

18 stycznia 2018 roku odbędzie się pierwsze spotkanie Klubu Absolwentów MBA GFKM w Katowicach.

Partnerami spotkania są Stowarzyszenie Absolwentów Uniwersytetu Śląskiego i Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach.

Agile Leadership

VUCA – ten akronim opisujący współczesny świat stał się terminem doskonale określającym podstawy nowoczesnego podejścia do zarządzania. Zmienność (Volatility), niepewność (Uncertainty), złożoność (Complexity) oraz niejednoznaczność (Ambiguity) wymuszają zmianę dotychczasowych metod kierowania organizacjami.

Agile Leadership to koncepcja zwinnych organizacji i zwinnych liderów, przystosowanych do działania w nowym, zmiennym środowisku. To uczące się organizacje, stwarzające warunki do transferu wiedzy, zwiększonej autonomii działania oraz zaangażowania pracowników. To liderzy pełni energii, gotowości i innowacyjnego podejścia do współpracy z zespołami.

18 stycznia 2018 w godz. 17:30-19:00

Siedziba Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach, ul. Opolska 15, Katowice

PRELEGENT: Tomasz Owczarek

Specjalizuje się w szkoleniach z przywództwa, zarządzania zespołem, motywowania, coachingu, prezentacji, inspiracyjnych wystąpień. Wspiera menedżerów, w formie treningów grupowych i indywidualnych, w obszarze tzw. osobistej efektywności. Jako konsultant, trener i coach realizował projekty w kilkunastu branżach, współpracując z ponad setką organizacji. Współrealizował konferencje i wydarzenia rozwojowe dla największych Polskich firm, występując również jako keynote speaker. Realizował filmy instruktażowe i rozwojowe z zakresu prezentacji i wizerunku.