Webinar | Jak zaprojektować strategię organizacji odnoszącej trwałe sukcesy?

Powrót do aktualności

Podczas webinaru porozmawiamy o tym, co jest potrzebne do zbudowania organizacji odnoszącej trwałe sukcesy, jak zidentyfikować i usunąć bariery hamujące wzrost firmy oraz jak zwiększyć skalę działalności. Dowiemy się dlaczego niektóre organizacje odnoszą większe sukcesy niż inne, pomimo iż działają na tym samym rynku.

Poznamy również typowe bóle wzrostowe polskich firm na podstawie wyników badania przeprowadzonego na ponad 700 firmach.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą poznać sprawdzone metodyki, procesy i narzędzia projektowania strategii, które wspierają firmy w procesie transformacji.

Zapraszamy!

Termin:

27 października

godz. 12:00

ZAPISZ SIĘ

WOJCIECH SZAPIEL

wojciech szapielWojciech łączy doświadczenie w doradztwie strategicznym z wieloletnią praktyką w inwestycjach kapitałowych.

We współpracy z prof. E. Flamholtzem (UCLA) wprowadził do Polski metodykę skalowania przedsiębiorstw Growing Pains®. Jako CEO w Inventity Foundation kieruje rozwojem Licencjonowanej sieci Doradców GROWING PAINS STRATEGY®. Posiada 20-letnie doświadczenie zawodowe zdobyte podczas pracy dla renomowanych firm w Polsce i Wlk. Brytanii, w tym 10-letnią praktykę na rynku PE/VC. Posiada dyplom z Private Equity i Venture Capital z Uniwersytetu Bocconi w Mediolanie. Ma na koncie ponad sto inwestycji kapitałowych, otrzymał nagrodę za najlepszą inwestycję w Europie („Impact Investment of the Year”) przyznaną przez EBAN. Pełnił rolę eksperta merytorycznego Komisji Europejskiej – Directoriate General for Research and Innovation z zakresu budowy modelu inwestycji UE w Fundusze Funduszy (FOF). Jest autorem i współautorem kilkunastu wdrożonych strategii zmian i rozwoju przedsiębiorstw w sektorach, m.in. energetycznym, finansowym, medialnym, budowlanym, logistycznym, IT.

Wojciech jest absolwentem programu Corporate Innovation na Stanford University Graduate School of Business, Akademii Psychologii Przywództwa organizowanego przez Szkołę Biznesu Politechniki Warszawskiej, Prawa Własności Intelektualnej i Prawa Nowych Technologii na Uniwersytecie Gdańskim, Zarządzania Finansami na Akademii Leona Koźmińskiego, Metod Ilościowych w Ekonomii i Systemów Informacyjnych w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz Zarządzania Biznesem w National Louis University.