Jak zarządzać organizacją zdalnie przez następne trzy miesiące

Powrót do aktualności

Już 14 kwietnia! Zapraszamy do aktywnego udziału w spotkaniu online z cyklu „Przywódcze webinary”. Piąte spotkanie poprowadzi Krzysztof Herdzik. Spotkanie jest bezpłatne i otwarte!

To czego teraz doświadczamy można podsumować jednym zdaniem: Konieczność kontroli bez możliwości kontroli.

Zapraszam na webinar, którym znajdziesz wskazówki o co zadbać z punktu widzenia:

  • klienta
  • pracownika
  • biznesu
  • komunikacji

W tych specyficznych czasach.

Co zyskasz?

  • Podsumowanie aktualnej sytuacji w Polsce, Europe, Indiach, Chinach i USA.
  • Mapę drogową, w której tydzień po tygodniu pokazuję priorytety, wyzwania oraz typowe słabe punkty w zarządzaniu organizacją.
  •  Pierwsze wnioski na przyszłość w obszarze pracownika i technologii
  • Pewną dozę kontroli w tych niepewnych czasach.

Dla kogo?
Menedżerowie wyższego szczebla

Metodologia mapy drogowej na następne trzy miesiące:
Odpowiedzenie na pytanie: Czego można się spodziewać, jak mogą zachować się pracownicy, klienci, o co zadbać przez następne trzy miesiące w tych szczególnych czasach jest niezmiernie trudne.

Dlatego:
✅ Przeprowadziłem ponad 40 rozmów z kolegami i koleżankami liderami z Chin zarządzających firmami o zasięgu międzynarodowym z różnych branż, którzy przeszli przez to co my teraz
✅ Zebrałem aktualne informacje od liderów z Europy, Indii i Stanów Zjednoczonych – dużo organizacji ma swoje przewidywania, dane i przemyślenia.
✅ Nałożyłem na to moje 17 letnie doświadczenie zawodowe, min. z zarządzania kryzysem finansowy z 2008 roku, restrukturyzacji jakie miałem okazję prowadzić i koordynować, doświadczenie w pracy z Europą, Azją i Ameryką z wieloma branżami.

Tak powstała mapa drogowa, w której tydzień po tygodniu pokazuję priorytety, wyzwania oraz typowe słabe punkty w zarządzaniu organizacją.

14 kwietnia, godz. 14-15

Zapisy do 13 kwietnia, do godz. 18:00

ZAPISZ SIĘ

Prowadzący
Krzysztof HerdzikKrzysztof Herdzik
Pomaga firmom odzyskać kontrolę w trudnych czasach.
Trener i konsultant ds. Przywództwa i innowacji.

Krzysztof ma ponad 17 lat doświadczenia na różnych stanowiskach kierowniczych. Doświadczony Dyrektor Zarządzający i CFO. Z powodzeniem poprowadził wiele firm przez kryzys finansowy w 2008 r., liczne projekty restrukturyzacyjne i zmianowe. Doradza zarządom w kwestiach zarządzania kryzysowego, zarządzania zmianą i innowacji. Autor raportu – Jak prowadzić firmę w COVID-19 razy, który został już przedstawiony +600 menedżerom w Europie, Stanach Zjednoczonych i Indiach. W ciągu ostatnich trzech lat przeszkolono ponad 200 liderów, głównie w sektorze usług wspólnych w zakresie przywództwa, zarządzania zmianami i innowacji. W 2016 roku został nagrodzony nagrodą Best Manager Award w Europie Środkowo-Wschodniej. Firma, którą prowadził zdobyła wyróżnienie najlepszego pracodawcy wg AON. Aktywnie uczestniczy w wielu programach społecznych w zakresie edukacji przedsiębiorczości. Absolwent Harvard Business School w dziedzinie innowacji.