Aleksandra Pogorzelska

Aleksandra Pogorzelska

Powrót do kadry

Specjalizuje się w pracy coachingowej z Zarządami Organizacji oraz menedżerami. Prowadzi szkolenia m.in. z zakresu: wdrażania metody coachingowej w organizacjach, dynamicznej zmiany społecznej, zarządzania energią życiową menedżerów oraz mistrzowskich strategii w biznesie.

Wykładowca na Uniwersytecie SWPS w Warszawie oraz w Sopocie. Jest kierownikiem studiów podyplomowych z zakresu Psychologii w Sporcie Pozytywnym na Uniwersytecie SWPS. Kierownik modułu: Psychologia w biznesie. Prowadzi szkolenia z zakresu umiejętności miękkich – zajęcia w ramach autorskiej Akademii Coachingu oraz Akademii Lidera w organizacjach. Prowadzi także szkolenia motywacyjne, warsztaty z równowagi zawodowo – osobistej, efektywnej komunikacji, metod wyznaczania celów i strategii w organizacjach. Występuje z prelekcjami jako mówca motywacyjny. Prowadzi w organizacjach programy talentowe – Business Champion Development, do udziału w których zaprasza mistrzów sportu, motywacji i trenerów sportowych.

Magister psychologii ze specjalizacją psychologii sportu oraz biznesu oraz magister wychowania fizycznego. Ukończyła Studium Public Relations i Doradztwa Personalnego. Posiada uprawniania: Certyfikowany Coaching Leadership Management International INC. , Certyfikowana Sprzedaż Leadership Management International INC.

Doświadczenie zawodowe zdobyła pracując m.in.:

British American Tobacco, Noble Bank, Energa Centrum Usług Wspólnych, BNP Paribas,  Hydromega, ALSTOM POWER, Berendsen Textile Service, Bank Pocztowy, Ekolan.

Co mówią o niej klienci?

„Coach, Aleksandra Pogorzelska, zaimponowała mi swoją postawą – osoby, która dąży do jasno określonego celu i wytrwale pokonuje własne słabości. Wyzwania, jakie sobie stawia, często są podobne do moich własnych, co ułatwiło nam kontakt i wzmocniło naszą relację. Z kolei jej osiągnięcia sportowe pozwoliły w świeży sposób spojrzeć na zadania, z jakimi mierzymy się w biznesie. Aleksandra Pogorzelska jest bardzo otwarta, doskonale sprawdza się w roli mentora i trenera. Nie narzuca zdania i nie przytłacza swoją osobowością, będąc jednocześnie dobrym przewodnikiem w dochodzeniu do celu. Współpracę z nią polecam liderom, którzy lubią działać w zespole i są w stanie zaufać mentorowi w dziedzinie osobistego zarządzania.”

Wraz z rodziną zbudowała swoją oazę na wsi, gdzie uprawia ekologiczne warzywa i owoce, gotuje, a także amatorsko uprawia triathlon.