Aleksandra Pogorzelska

Aleksandra Pogorzelska to psycholog w biznesie,  konsultant i doradca biznesowy. Specjalizuje się w pracy coachingowej z Zarządami Organizacji oraz menedżerami przy wdrażaniu strategii działania.

Prowadzi szkolenia z zakresu umiejętności miękkich – zajęcia w ramach autorskiej Akademii Coachingu oraz Akademii Lidera w organizacjach. Prowadzi także szkolenia motywacyjne, warsztaty z równowagi zawodowo – osobistejefektywnej komunikacji, metod wyznaczania celów i strategii w organizacjach. Występuje z prelekcjami jako mówca motywacyjny. W swoich wystąpieniach łączy mistrzowskie strategie zaczerpnięte ze świata sportu z biznesem. Prowadzi w organizacjach programy talentowe – Business Champion Development, do udziału  w których zaprasza mistrzów sportu, motywacji i trenerów sportowych.

Inicjatorka i właścicielka firmy doradczo – szkoleniowej, wykładowca na Uniwersytecie SWPS w Warszawie oraz w Sopocie. Współpracuje także jako prowadzący zajęcia z Laboratorium Psychoedukacji. Jako szkoleniowiec i coach prowadziła szkolenia m.in. z zakresu: wdrażania metody coachingowej w organizacjach, dynamicznej zmiany społecznej, zarządzania energią życiową menedżerów, mistrzowskich strategii w biznesie. Swoją drogę jako doradca biznesowy rozpoczynała z firmą Bussines Expander przy projektach dla Trefl S.A., Termet S.A., Fosfory S.A., czy Oknoplast Kraków. W ramach współpracy była odpowiedzialna za optymalizację sieci komunikacyjnych w organizacji, szkolenia menedżerskie dla kadry zarządzającej, budowę systemu wynagrodzeń, opracowanie systemu ocen, naboru kadry, ścieżek kariery i motywacji pozafinansowych. Jest kierownikiem studiów podyplomowych z zakresu Psychologii w Sporcie Pozytywnym na Uniwersytecie SWPS. Kierownik modułu: Psychologia w biznesie.

Od 2006 roku współpracuje z zawodnikami Kadry Narodowej Triathlonu, Żeglarstwa oraz Lekkiej Atletyki. Jako zawodniczka triathlonu zdobywała wielokrotnie medale Mistrzostw Polski oraz dwukrotnie ukończyła Triathlon na dystansie Ironman. W sumie ukończyła przeszło 100 triathlonów.

Magister psychologii (specjalizacja z psychologii sportu oraz biznesu) i magister wychowania fizycznego. Trener II klasy pływania. Ukończyła Studium Public Relation i Doradztwa Personalnego. Posiada uprawniania: Certyfikowany Coaching  Leadership Management International INC. , Certyfikowana Sprzedaż Leadership Management International INC.

Gościnny wykład na studiach MBA: Strategie Mistrzów Sportu i Biznesu.

Doświadczenie zawodowe zdobyła pracując m.in.:

British American Tobacco, Noble Bank S.A., Open Life Życie TU S.A., Energa Centrum Usług Wspólnych sp. z o.o., BNP Paribas S.A,  Hydromega S.A., ALSTOM POWER sp. z o.o.,  Berendsen Textile Service sp. z o.o., EPEC sp. z o.o., Bank Pocztowy S.A., Ekolan S.A.

„Coach, Aleksandra Pogorzelska, zaimponowała mi swoją postawą – osoby, która dąży do jasno określonego celu i wytrwale pokonuje własne słabości. Wyzwania, jakie sobie stawia, często są podobne do moich własnych, co ułatwiło nam kontakt i wzmocniło naszą relację. Z kolei jej osiągnięcia sportowe pozwoliły w świeży sposób spojrzeć na zadania, z jakimi mierzymy się w biznesie. Aleksandra Pogorzelska jest bardzo otwarta, doskonale sprawdza się w roli mentora i trenera. Nie narzuca zdania i nie przytłacza swoją osobowością, będąc jednocześnie dobrym przewodnikiem w dochodzeniu do celu. Współpracę z nią polecam liderom, którzy lubią działać w zespole i są w stanie zaufać mentorowi w dziedzinie osobistego zarządzania.”

Wypowiedź członka zarządu firmy EKOLAN S.A.

Wraz z rodziną zbudowała swoją oazę na wsi, gdzie uprawia ekologiczne warzywa i owoce, gotuje, a także amatorsko uprawia triathlon.

Zapisz się do Newslettera

Bądź na bieżąco o aktualnych wydarzeniach!Dbamy o Twoje dane, możesz zrezygnować w dowolnym momencie.

Tak, wyślij mi Newsletter.

FreshMail.pl