Andrzej Popadiuk

Powrót do kadry

Trener biznesu, doradca HR, mentor zarządzania, executive coach. Specjalizuje się w szkoleniach dedykowanych dla klientów korporacyjnych. Prowadzi szkolenia z zakresu rozwoju kompetencji menedżerskich i podnoszeniu efektywności organizacji.

Członek Zarządu i Komisji Akredytacyjnej Stowarzyszenia Edukacji Menedżerskiej FORUM, członek zarządu European Foundation for Management Development (EFMD) oraz EFMD Global Network – organizacji zrzeszających ponad 900 wiodących szkół biznesu. Członek Accreditation Board of EPAS (EFMD Programme Accreditation System), ekspert zespołów akredytacyjnych certyfikujących programy menedżerskie w Europie i na świecie. Członek EQUAL Board (European Quality Link) wyznaczającego standardy jakości i etyki edukacji menedżerskiej w Europie i na świecie. Przeprowadził szkolenia firmowe, projekty doradcze, audyty personalne, programy coachingowe dla ponad 200 firm i 10000 menedżerów w Polsce i za granicą. Realizowane przez niego programy były wielokrotnie wskazywane jako kluczowe dla powodzenia procesów zmian i wdrażania oczekiwanej kultury organizacyjnej.

Posiada dyplom Executive MBA Strathclyde University Glasgow, dyplom Menedżera Personalnego Podyplomowych Studiów Zarządzania Kadrami Uniwersytetu Gdańskiego. Ukończył wiele szkoleń menedżerskich, trenerskich i coachingowych w Polsce i za granicą. Certyfikowany International Coach ICC.

Prywatnie interesuje się psychologią zarządzania, chętnie przebywa w śródziemnomorskich klimatach, fascynuje się muzyką w każdej postaci.