Andrzej Popadiuk

Doświadczony trener biznesu, doradca HR, mentor zarządzania, executive coach, menedżer. Posiada dwudziestoletnie doświadczenie w pracy z klientami korporacyjnymi w rozwoju kompetencji menedżerskich i podnoszeniu efektywności organizacji oraz z klientami indywidualnymi w ich rozwoju zawodowym i osobistym. Przeprowadził szkolenia firmowe, projekty doradcze, audyty personalne, programy coachingowe dla ponad 200 firm i 10000 menedżerów w Polsce i za granicą. Realizowane przez niego programy były wielokrotnie wskazywane jako kluczowe dla powodzenia procesów zmian i wdrażania oczekiwanej kultury organizacyjnej.

Prezes Zarządu GFKM, odpowiedzialny za program Executive MBA GFKM oraz projekty rozwojowe dla kluczowych klientów. Członek Zarządu i Komisji Akredytacyjnej Stowarzyszenia Edukacji Menedżerskiej FORUM, członek zarządu European Foundation for Management Development (EFMD) oraz EFMD Global Network – organizacji zrzeszających ponad 900 wiodących szkół biznesu, członek Accreditation Board of EPAS (EFMD Programme Accreditation System), ekspert zespołów akredytacyjnych certyfikujących programy menedżerskie w Europie i na świecie. Członek EQUAL Board (European Quality Link) wyznaczającego standardy jakości i etyki edukacji menedżerskiej w Europie i na świecie.

Posiada dyplom Executive MBA Strathclyde University Glasgow, dyplom Menedżera Personalnego Podyplomowych Studiów Zarządzania Kadrami Uniwersytetu Gdańskiego. Ukończył wiele szkoleń menedżerskich, trenerskich i coachingowych w Polsce i za granicą. Certyfikowany International Coach ICC. Prowadzi szkolenia i coaching w języku polskim i angielskim. Autor artykułów, felietonów i wystąpień dotyczących przywództwa, rozwoju organizacji, edukacji menedżerskiej.

Prywatnie interesuje się psychologią zarządzania, chętnie przebywa w śródziemnomorskich klimatach, fascynuje się muzyką w każdej postaci.

Zapisz się do Newslettera

Bądź na bieżąco o aktualnych wydarzeniach!Dbamy o Twoje dane, możesz zrezygnować w dowolnym momencie.

Tak, wyślij mi Newsletter.

FreshMail.pl