Andrzej Żurawik

Andrzej Żurawik

Powrót do kadry

Specjalizuje się w komunikacji marketingowej w Internecie. Jest przedsiębiorcą. Od 11 lat jego firma marketingowa prowadzi komunikację dla wielu znaczących marek oraz biznes usługowy w branży motoryzacyjnej. Silne podstawy teoretyczne łączy zatem z wieloletnim doświadczeniem praktycznym.

Marketing odziedziczył w genach ponieważ wywodzi się z rodziny Profesorów tej specjalizacji. Jest Absolwentem Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego, specjalności marketing oraz studiów menedżerskich Executive Master of Business Administration Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menedżerów.

Pracował dla takich firm jak VECTRA, AXN, TLC, GALEON, MEYN, LPP i wiele innych dzięki czemu zyskał szerokie doświadczenie w takich branżach jak telekomunikacja, tv, dobra luksusowe, produkcja i usługi. Dzięki temu do dzisiaj świadczy wysokiej jakości usługi marketingowe dla swoich Klientów oraz szkoli i pozyskuje ich kadry mające za zadanie zarządzać lub operacyjnie zajmować się obszarami marketingu w swoich firmach.

Na swoich szkoleniach duży nacisk kładzie na praktyczny aspekt komunikacji i pracę z codziennymi problemami swoich słuchaczy. Aktywna forma prowadzenia zajęć ma na celu wypuszczenie słuchacza z praktyczną wiedzą i inspiracją do natychmiastowego wdrożenia w swojej codziennej pracy.

Prywatnie, ucieka od działalności zawodowej w sport i trekking po górach ze swoją rodziną i wiernym Wyżłem Weimarskim.