Anna Borzeszkowska

Specjalizuje się w tworzeniu i wprowadzaniu zmian organizacyjnych i restrukturyzacyjnych mających na celu wspieranie strategii biznesowej. Zajmuje się rozwojem pracowników w połączeniu z zarządzaniem biznesem. Tworzy i wspiera wiele programów i inicjatyw z różnych obszarów.

Ma za sobą ponad 20 letnie doświadczenie pracy w korporacjach w obszarach szeroko pojętego biznesu i Human Resources. Przez wiele lat pracowała jako dyrektor HR w International Paper Kwidzyn. Była odpowiedzialna za politykę wynagrodzeń i zarządzanie talentami w regionie EMEA. Pełniła również funkcję członka zarządu w International Paper. Jako dyrektor HR na Europę, Bliski Wschód, Afrykę i Indię tworzyła i realizowała politykę personalną w Amcol International. W firmie Flugger odpowiadała za działalność spółki i politykę personalną. Przez wiele lat pełniła funkcję członka Rad Nadzorczych. Obecnie pracuje jako dyrektor HR w Mondi Group w 13 spółkach w Polsce.

Ukończyła Wydział prawa na Uniwersytecie Gdańskim oraz studia MBA na Uniwersytecie Gdańskim i Antwerp School. Jest certyfikowanym coachem i nauczycielem Mindfulness.

Uwielbia aktywnie spędzać czas. Poznaje świat i ludzi poprzez podróże, jazdę na rowerze i czytanie książek o przeróżnych zakamarkach świata.