Anna Borzeszkowska

Anna Borzeszkowska

Obecnie pracuje jako dyrektor HR, Polska w Mondi Group w 13 spółkach w Polsce.

Ma za sobą ponad 20 letnie doświadczenie pracy w korporacjach w biznesie  i Human Resources.  Przez wiele lat pracowała jako dyrektor HR w International Paper Kwidzyn. Była odpowiedzialna za politykę wynagrodzeń i zarządzanie talentami w regionie EMEA. Pełniła również funkcję członka zarządu w International Paper. Jako dyrektor HR na Europę, Bliski Wschód, Afrykę i Indię tworzyła i realizowała politykę personalną w Amcol International. W firmie Flugger odpowiadała za działalność spółki i politykę personalną. Przez wiele lat pełniła funkcję  członka Rad Nadzorczych.

W swojej pracy łączy zarządzanie ludźmi z zarządzaniem biznesem. Stawia mocny akcent na rozwój pracowników i znajomość biznesu. Tworzyła liczne programy rozwoju. Inicjowała i wspierała wiele zmian organizacyjnych i restrukturyzacyjnych mających na celu wspieranie strategii biznesowej. Wdrożyła wiele innowacyjnych i nowoczesnych rozwiązań w obszarze HR. W swojej pracy promuje i tworzy warunki zapewniające partnerstwo w biznesie na wielu poziomach – zarządu, kadry menedżerskiej, pracowników i związków zawodowych.

W codziennej pracy zawodowej fascynują ją ludzie, biznes i praca w wielokulturowych środowiskach. Upatruje w różnorodności ogromny potencjał do wykorzystania. W ludziach widzi nieskończone możliwości rozwoju. Tworzy i wspiera wiele programów i inicjatyw z różnych obszarów.

Ukończyła Wydział prawa na Uniwersytecie Gdańskim oraz studia MBA na Uniwersytecie Gdańskim i Antwerp School.

Jest certyfikowanym coachem i nauczycielem Mindfulness.

Uwielbia aktywnie spędzać czas. Poznaje świat i ludzi poprzez podróże, jazdę na rowerze i czytanie książek o przeróżnych zakamarkach świata.

Zapisz się do Newslettera

Bądź na bieżąco o aktualnych wydarzeniach!Dbamy o Twoje dane, możesz zrezygnować w dowolnym momencie.

Tak, wyślij mi Newsletter.

FreshMail.pl