Barbara Liedtke-Kątnik

Od 16 lat specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń i warsztatów z zakresu zarządzania zespołem oraz motywowania i rozwiązywania konfliktów. Świetnie się czuje w efektywnej komunikacji i współpracy w organizacji, negocjacjach czy  budowania zespołu. Doskonale porusza się również w obszarze sztuki prezentacji czy profesjonalnej obsługi klienta. Siłą napędową szkoleń prowadzonych przez Barbarę jest z pewnością energia i pozytywne nastawienie wobec wszelkich wyzwań.

Z wykształcenia psycholog (Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie). Jest certyfikowanym coachem (Erikson College) oraz Certyfikowanym Interpretatorem MBTI (narzędzia diagnozy stylów preferencji poznawczych).

Doświadczenie zdobywała jako wicedyrektor Działu Szkoleń. Współpracowała z jednymi z największych firm szkoląc menedżerów firmy we Włoszech. Jako wykładowca Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej  prowadziła zajęcia w ramach studiów podyplomowych „Akademii Rozwoju Umiejętności Trenerskich” odpowiadając  za zagadnienia związane z efektywną komunikacją i umiejętnościami radzenia sobie z trudnymi sytuacjami podczas prowadzenia szkoleń. Aktualnie prowadzi zajęcia w ramach studiów podyplomowych UG na kierunku: „Coaching menedżerski”.

Organizacje, dla których realizowała szkolenia, coaching i projekty doradcze to między innymi: Bank Pekao S.A., Bank BPH S.A., BPH Leasing S.A., Bank PKO B.P, Poczta Polska, PKP Intercity, PGNiG, Grupa Bumar, Jeronimo Martins Polska, PGE Polska Grupa Energetyczna S.A., Volvo- Maszyny Budowlane, Generali, Lotos Paliwa S.A, Lotos Petrobaltic, Orlen S.A, Sevenet,  Harwig S.A., Volkswagen Bank Polska S.A., SKOK Stefczyka, Prokom Software S.A., Elvia., Vectra, Vortex Energy.

To, co ludzie mogą wynieść z kontaktu w ramach warsztatów z Basią, poza wiedzą i umiejętnościami w obszarze ćwiczonych kompetencji, to świadomość jak ważne jest dbanie o to, by w życiu unikać konfliktu wewnętrznego między „muszę”, a „chcę”.

Poza pracą zawodową – aktualnie jest pochłonięta odkrywaniem uroków zamieszkania na wsi kaszubskiej.

Zapisz się do Newslettera

Bądź na bieżąco o aktualnych wydarzeniach!Dbamy o Twoje dane, możesz zrezygnować w dowolnym momencie.

Tak, wyślij mi Newsletter.

FreshMail.pl