Bartosz Woliński

Bartosz Woliński

Powrót do kadry

Bartosz Woliński specjalizuje się w szkoleniach dotyczących zarządzania IT i łańcuchem dostaw, a także strategii cyfryzacji przedsiębiorstw. Do jego kluczowych kwalifikacji należy budowanie oraz zarządzanie globalnymi organizacjami IT i logistyki, a także centrami usług wspólnych (GBS). Zajmuje się również zarządzaniem finansami IT.

Jako dyrektor IT zarządza cyfryzacją i wsparciem technologicznym globalnego łańcucha dostaw w międzynarodowym koncernie FMCG. Wcześniej pełnił również funkcję dyrektora logistyki EMEA, odpowiedzialnego za rozwój struktur Centrum Usług Wspólnych składających się z centrum technologicznego (IT) i serwisów obsługujących europejskie łańcuchy dostaw globalnej firm chemicznej.

Wieloletnie, międzynarodowe doświadczenie w obszarze IT, GBS i łańcucha dostaw pozwala mu prezentować praktyczne podejście do technologii w codziennych wyzwaniach zawodowych.

Z wykształcenia jest ekonomistą (obronił doktorat w Uniwersytecie Gdańskim) oraz informatykiem (tytuł inżyniera Politechniki Gdańskiej).

Doświadczenie zawodowe zdobył pracując dla m.in.: Philips, Dassualt Systems, Siemens, PPG i Imperial Brands.