Beata Ligman

Beata Ligman specjalizuje się w sztuce prezentacji i wystąpień  publicznych, czyli jak twórczo i inspirująco wpływać na ludzi.

Od ponad 15 lat prowadzi własną działalność, pomaga kreować wizerunek organizacjom oraz firmom.  Zajmuje się coachingiem wizerunkowym, produkcją filmową oraz telewizyjną oraz przeprowadza szkolenia z wystąpień publicznych oraz komunikacji.

Przez wiele lat była dziennikarką prasową i telewizyjną – pracowała jako reporterka, prezenterka, autorka i producentka programów publicystycznych. Kilka lat pracowała jako szefowa Departamentu Promocji Województwa Pomorskiego  – tworzyła ten departament od podstaw. Konsultantka PR.

Z wykształcenia anglistka (Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu), ukończyła także Podyplomowe Studia Public Relations w Instytucie Stosowanych Nauk Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego, Podyplomowe Studia Trenerów Biznesu w Laboratorium Psychoedukacji oraz Coaching Fundamentals, Noble Manhattan w Instytucie Rozwoju Biznesu.

Jej klientami byli m.in.:

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne w Gdańsku, KPMG, Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu w Gdyni, Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego, Business Center Club, Energa Wytwarzanie S.A, TUiR Warta S.A, Ah Profit, Pracodawcy Pomorza, Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej,  TVP, TVN.

Beata Ligman dodaje swoim klientom odwagi i wiary w swoje siły, czują się pewniej przed wystąpieniami. Uczą się polegać na swoich, świeżo niekiedy odkrytych, mocnych stronach.

Jest autorką wielu artykułów prasowych, reportaży i cyklicznych programów publicystycznych o tematyce społecznej i ekonomicznej: „Bezpieczne Związki z Europą”, „Wokół Bałtyku”, australijsko-polskiego filmu dokumentalnego „Polska” i inne.

Fanka staroświeckich kryminałów Agathy Christie i książki „Morze, morze…” Iris Murdoch, do której wraca cyklicznie. Lubi pracować w ogrodzie i malować profile ludzkich twarzy.

 

Zapisz się do Newslettera

Bądź na bieżąco z naszymi wydarzeniami. Dbamy o Twoje dane, możesz zrezygnować w dowolnym momencie.

Tak, wyślij mi Newsletter.