Dianne Bevelander

Dianne Bevelander posiada szerokie doświadczenie w optymalizacji wyników biznesowych w oparciu o wszystkie aspekty rozwoju organizacji i kapitału ludzkiego. Zajmowała z powodzeniem kilka kierowniczych stanowisk kierowniczych i przywódczych, a obecnie odpowiada za portfel przychodów o wartości wielu milionów euro. Jako członek zespołu kierowniczego odegrała zasadniczą rolę w przekształceniu Rotterdam School of Management (RSM), Erasmus University ze stosunkowo mało znanej szkoły biznesu w cieszącą się międzynarodową renomą szkołę biznesu, która jest obecnie jedną z najlepszych na świecie oraz wśród najlepszych dziesięciu w Europie.

Jej międzynarodowe doświadczenie obejmuje cały świat, dzięki udanym inicjatywom rekrutacyjnym i strategicznym sojuszom na wszystkich kontynentach – w Azji (Chiny, Korea, Indonezja, Japonia, Wietnam), Afryce (RPA), Europie (Francja, Niemcy, Grecja, Irlandia, Polska, Rosja, Hiszpania, Turcja, Ukraina, Wielka Brytania), Ameryka Północna (Kanada, Stany Zjednoczone, Meksyk), Ameryka Południowa (Brazylia, Kostaryka), Bliski Wschód (Dubaj).

Dużo podróżując, jest zwolenniczką różnorodności i integracji, pomaga firmom i instytucjom w opracowaniu paradygmatów uczenia się, które maksymalizują wydajność kapitału ludzkiego. Dianne uczy osobistych umiejętności przywódczych w RSM i w różnych innych instytucjach na arenie międzynarodowej. Jest członkiem komitetu zarządzającego RSM, który opracowuje strategię dla instytucji oraz dyrektorem firmy prywatnej, za pośrednictwem której Szkoła (RSM) prowadzi finansowany ze środków prywatnych program MBA i cały portfel szkoleń menedżerskich.

Zapisz się do Newslettera

Bądź na bieżąco o aktualnych wydarzeniach!Dbamy o Twoje dane, możesz zrezygnować w dowolnym momencie.

Tak, wyślij mi Newsletter.

FreshMail.pl