Ewa Bąchor

Ewa Bąchor

Powrót do kadry

Wieloletnie doświadczenie zawodowe w zarządzaniu finansami przedsiębiorstw zdobywałam zarówno w korporacjach międzynarodowych jak Indesit, Whirlpool, Grapes, Dayco czy Weber Stephen, jak również w polskich firmach w takich firmach Torf Corporation czy Famur.

Tam rozwijałam swoje umiejętności, obejmując stanowiska w księgowości i controllingu aby móc objąć finalnie stanowiska zarządcze, jako dyrektor ds. kontrolingu czy dyrektor finansowy w randze członka zarządu.

Zróżnicowane doświadczenie biznesowe i zawodowe pozwala mi na zrozumienie wielu aspektów podejmowanych w organizacjach działań i decyzji, a w konsekwencji ich wpływu na finanse przedsiębiorstwa. Od 2011 roku, będąc wykładowcą akademickim, mogę dzielić się ugruntowaną wiedzą popartą bogatym doświadczeniem biznesowym ze studentami.

Ukończyłam studia MBA na Uniwersytecie LUISS GUIDO CARLI w Rzymie. Doktorantka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Pracownik naukowo-dydaktyczny KAAFM w Krakowie. Ukończyłam wiele szkoleń i kursów specjalistycznych z zakresu rachunkowości i finansów, takich jak ACCA czy certyfikaty dyplomowe wydane przez stowarzyszenie księgowych, którego jestem członkiem od wielu lat. Inni mówią o mnie: „nastawiona na realizację celu, motywuje do działania i zaraża optymizmem”.

Moją pasją są podróże i etnografia. Podróżuję po Afryce i Azji w poszukiwaniu autentyczności spotykanych ludzi i odwiedzanych miejsc.