Gopal RajGuru

Powrót do kadry

Specjalizuje się w zakresie rozwoju przywództwa i poprawy wydajności w sprzedaży. Prowadzi także szkolenia w zakresie metod innowacji, rozwoju organizacji i zespołów o wysokiej wydajności.

Jako międzynarodowy dyrektor zarządzający Walker Richer & Quinn kierował spółkami amerykańskiej firmy softwarowej z Seattle zwiększając dochody ze 100 tysięcy do 100 milionów dolarów w ciągu 8 lat.  Jako menedżer w Pricewaterhouse Coopers przewodził różnorodnym zespołom realizując globalny projekt Rok 2000 dla klientów z branży farmaceutycznej, transportowej i produkcyjnej. Był także profesorem na Uniwersytecie Aalto w Finlandii oraz École Polytechnique Fédérale Lausanne w Szwajcarii. Pracuje również jako niezależny konsultant w obszarze przywództwa i wydajności sprzedaży.

Posiada tytuł magistra z zakresu International Business oraz Scandinavian Languages zdobyty na University of Washington in Seattle.

Współautor dwóch artykułów opublikowanych na łamach Harvard Business Review. Co się naprawdę liczy w sprzedaży B2B, na podstawie badań rynkowych przeprowadzonych we współpracy z firmą Infoteam Sales Process Consulting AG. Współtwórca i lektor Infoteam Sales Scribbles – www.infoteam-consulting.com/sales-scribbles.