Igor Gielniak

Igor Gielniak to praktyk, przedsiębiorca, menedżer. Umiejętnie łączy szeroką wiedzę teoretyczną z działalnością praktyczną. W 1988 roku założył pierwszą własną firmę, rozwijając ją do poziomu lidera w swojej branży w ciągu 5 lat. Brał udział w wielu szkoleniach, w tym w USA i Norwegii. Nieprzerwanie przez 3 lata korzystał we własnej firmie z usług jednych z najlepszych konsultantów z USA.

W swojej wieloletniej praktyce miał sposobność pracować z partnerami biznesowymi z wielu krajów świata poznając ich specyfikę i odmienność.

Od ponad 15 lat zajmuje się zarządzaniem kryzysowym w firmach (turnaround management). Jak na razie z samymi sukcesami. Prowadzi na ten temat również wykłady. Oprócz zarządzania przedsiębiorstwem w czasie zmiany szczególnymi obszarami zainteresowań są: controlling i księgowość zarządcza, IT, logistyka, finanse, marketing i sprzedaż.

Posiada 30 letnie doświadczenie w kierowaniu przedsiębiorstwami.

Zna angielski, hiszpański, niemiecki i rosyjski.

W wolnych chwilach jeździ na rowerze, na nartach, żegluje na łodziach regatowych, uczy się języków obcych i rozwiązuje łamigłówki matematyczno-logiczne.

Zapisz się do Newslettera

Bądź na bieżąco o aktualnych wydarzeniach!Dbamy o Twoje dane, możesz zrezygnować w dowolnym momencie.

Tak, wyślij mi Newsletter.

FreshMail.pl