Iwona Grodzicka

Iwona Grodzicka to absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego, wydziału Nauk Społecznych, kierunek Psychologia. Jest certyfikowanym trenerem Situational Leadership II oraz konsultantem i diagnostą  pracującym w oparciu o wiele kwestionariuszy i testów zawodowych. Ukończyła liczne kursy i szkolenia biznesowe.

Ma wieloletnie doświadczenie w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi dzięki pracy dla międzynarodowych firm jako konsultant, project manager oraz trener. Przez blisko 10 lat pracowała w skandynawskiej sieci handlu detalicznego jako konsultant HR i trener wewnętrzny. Była  odpowiedzialna za adaptację do warunków polskich, koordynację i wdrażanie procesów HR, takich jak: oceny pracownicze, programy szkoleniowe, programy rozwoju talentów, rekrutacje oraz promocje na wyższe stanowiska. Była wykładowcą studiów podyplomowych ZZL w Wyższej Szkoły Administracji i Biznesu z zakresu komunikacji w organizacji.

Posiada wieloletnie doświadczenie związane z rekrutacją i oceną potencjału zawodowego pracowników. Realizuje liczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, m.in. z zakresu przygotowania i wdrożenia systemów ocen okresowych, modeli kompetencyjnych, analizy stanowisk a także Assessment Centre i Development Centre.

Prowadzi szkolenia z zakresu sprzedaży i obsługi klienta w kontakcie bezpośrednim i telefonicznym, zarządzania, społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR), budowania zespołu, komunikacji wewnętrznej.

Realizowała projekty dla następujących klientów: Blue Media, Grupa Żywiec, Bank BPH, Izopanel Sp. z o.o., VGL Group, Acel Sp. z o.o. Ergo Arena, ECS Muzeum Solidarności, Baukrane Sp. z o.o., AIC S.A., JYSK Polska, Centrum Techniki Okrętowej, Rotho, Stock Polska, UPM Raflatac.

 

Hobby: jazda konna oraz literatura iberoamerykańska

 

Zapisz się do Newslettera

Bądź na bieżąco o aktualnych wydarzeniach!Dbamy o Twoje dane, możesz zrezygnować w dowolnym momencie.

Tak, wyślij mi Newsletter.

FreshMail.pl