Józef Wera

Józef Wera

Powrót do kadry

Józef Wera jest trenerem i konsultantem z 15-letnim doświadczeniem biznesowym. Swoje umiejętności zdobywał głównie w koncernach międzynarodowych rozpoczynając swoją karierę jako handlowiec kończąc jako zarządzający dużą firmą handlową. Specjalizuje się w szkoleniach biznesowych (sprzedaż, negocjacje, prezentacje, zarządzanie zespołem, zarządzanie zmianą, coaching, motywacja) jak i szkoleniach rozwijających kompetencje osobiste (komunikacja, perswazja, NLP, trudny klient, umiejętności osobiste menedżera, zarządzanie czasem). Dzięki swemu długoletniemu doświadczeniu udziela sprawdzonych praktycznych wskazówek jak skutecznie zarządzać i komunikować się z ludźmi. Podczas szkoleń dzieli się sprawdzoną
w praktyce wiedzą dzięki czemu uczący mogą unikać błędów w swojej pracy. Swoją pracę opiera na praktycznych ćwiczeniach i zadaniach zespołowych przygotowywanych lub modyfikowanych dla  konkretnej grupy, co powoduje, że są to zajęcia bardzo praktyczne i przynoszą wymierne efekty w późniejszej pracy.

Prowadził projekty m.in. dla firm: Bimet, Ergo Hestia, Grupa Bumar, Masterchem, Poczta Polska, ProCam, Seagram Polska, Sprint, Stabilator, StoraEnso, Swedwood, Techno-Service, Wyborowa i inne.