Katarzyna Mikołajczyk

Katarzyna Mikołajczyk

Powrót do kadry

Specjalizuje się w szkoleniach dedykowanych kadrze kierowniczej średniego i wyższego szczebla – w obszarze: HR twardego oraz miękkiego, między innymi: systemy ocen pracowniczych, systemy motywacyjne, rekrutacja i selekcja pracowników, polityka HR.  Prowadzi również szkolenia z zakresu rozwoju osobistego oraz poczucia własnej wartości. Dużą część jej pracy stanowią wdrożenia zmian organizacyjnych w firmach oraz programów zarządzania talentami w oparciu o metodologię Gallupa.

Wykładowca na Executive MBA z zakresu „Twardego HR w praktyce” w GFKM oraz członek zespołu trenerskiego na Akademii Trenerów Biznesu w ALK.

Jest magistrem ekonomii Uniwersytetu Łódzkiego, absolwentką Executive MBA w Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menedżerów oraz MBA dla HR na Akademii im. Leona Koźmińskiego. Ukończyła kursy dla Mentorów oraz Coachów Biznesu.

Ponad 20 letnie doświadczenie w dziedzinie HR, w korporacjach międzynarodowych, w sektorze finansowo-bankowym. Przeprowadziła organizację przez procesy restrukturyzacyjne, fuzje, negocjacje ze Zawiązkami Zawodowymi oraz wdrażała i tworzyła procedury, regulaminy i polityki w obszarze HR. Uzyskała dofinansowanie projektu szkoleń dla Banku ze środków Unii Europejskiej w ramach programu „Rozwój kadr nowoczesnej gospodarki”; wdrożyła metody Assessment i Development Center w zarządzaniu rozwojem kadr i pozyskiwaniu nowych kadr przy udziale wewnętrznych Asesorów. Koordynowała wdrożenie pierwszego programu rozwojowego dla menedżerów: przywództwo w Nordea, w oparciu o zarządzanie talentami według Gallupa.

Doświadczenie zawodowe zdobyła pracując m.in.:

Nordea Bank Polska,  AHK – Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa, MMC Polska

Pasjonatka rozwoju osobistego i jogi – instruktorka rekreacji ruchowej w specjalizacji Hatha Joga, kochająca podróże, biografie.