Konrad Klepacki

Konrad Klepacki

Powrót do kadry

Konrad Klepacki specjalizuje się w tematach związanych z efektywnym zarządzaniem projektami w różnych sektorach gospodarki oraz obliczaniem i redukcją śladu węglowego.

Posiada dwudziestoletnie doświadczenie w prowadzeniu projektów w klasycznych i zwinnych podejściach. Realizował duże, międzynarodowe przedsięwzięcia przemysłowe i informatyczne. Prowadzi też projekty transformacji organizacji oraz wdrożenia realnych działań na rzecz ochrony klimatu.

Od 15 lat szkoli i doradza organizacjom. Wykłada na studiach MBA i podyplomowych m.in. na Akademii Leona Koźmińskiego i Collegium Civitas w obszarach: zarządzanie projektami, ślad węglowy i dekarbonizacja, sztuczna inteligencja w biznesie. Konsultant klimatyczny przy Urzędach Miast Warszawy, Krakowa i Gdyni.

Z wykształcenia jest finansistą. Posiada certyfikaty Project Management Professional (PMP), IPMA level C, Prince 2 Practitioner, Certified Scrum Master, TRIZ Level 3.

Szkolił i konsultował m.in.:
Intel, Volvo, BSH Polska, Energa Operator, Festo, Getin Bank, WBK, Grupa Żywiec, Netia, Philips Lighting, Hestia, PZU, Polska Telefonia Cyfrowa, PKP, Tauron, Polimex Mostostal, UPC Polska, Orange, Elektromontaż, PZL Mielec, Concordia, EDF, Cadence Design, Gglaxo-SmithKline, Flexpol…

Jako trenera i konsultanta klienci najbardziej cenią go za nacisk na dostarczanie wyników biorąc pod uwagę sprzeczne interesy i całościowe spojrzenie na uwarunkowania technologiczne, ekonomiczne i ekologiczne w organizacji.

Prywatnie miłośnik fantastyki naukowej, innowator z sukcesami w globalnych konkursach technologicznych oraz podróżnik.