Magdalena Sadowska-Pawlak

Specjalizuje się w szkoleniach z Negocjacji oraz szkoleniach dedykowanych kadrze kierowniczej średniego i wyższego szczebla – w obszarze:  przywództwo oraz intensywne  warsztaty menedżerskie. Prowadzi również szkolenia z Zarządzania w stylu coachingowym i Zarządzania ludźmi w projekcie.

Jako dyrektor Izby Coachingu na Pomorzu  odpowiada za popularyzowanie i  podnoszenie standardów usług coachingowych dla klientów biznesowych i indywidualnych. W latach 90-tych  autorka cyklicznego programu telewizyjnego OTV Wrocław, poświęconego psychologicznym problemom zarządzania. Jako Trener zrealizowała 3500 dni szkoleniowych.

Na warsztatach stawia na wypracowanie funkcjonalnych i całościowych rozwiązań. Szkoląc inspiruje autorskimi programami.

Ukończyła  psychologię na Uniwersytecie Wrocławskim.Posiada Certyfikat Training for Trainers. Jest członkiem World Association for Case Method Research&Case Method Application, WACRA. Posiada certyfikat Coach International Coaching Community (ICC). Jest cerrtyfikowany coach  Izby Coachingu. Posiada Certyfikat TSR I stopnia i jest certyfikowanym trenerem Heroic Imagination Project.

Prowadzi  superwizję trenerską na MBA.

Doświadczenie zawodowe zdobyła pracując m.in.:

Alcatel Polska, Allcon, Accor, American Restaurants,, Auchan, Bank Millenium, Bank Zachodni WBK, Budimex,, Douglas,  Dovista, Korporacja Budowlana Doraco, LPP S.A.

Usłyszała kilka razy w życiu: „otworzyłaś mi w głowie okno”.

W ramach działalności non profit prowadzi od lat warsztaty w ramach konferencji i projektów takich jak: Progressteron, Światowy Tydzień Przedsiębiorczości czy Przedsiębiorcza Kobieta Trójmiasto.

Jest autorem wielu recenzji, ostatnia z jej ocenianych  książek to “Psychopaci w firmie” Paula Babiaka, Roberta D. Hare, Gdańskiego Wydawnictwa Psychologicznego.

Prywatnie pracuje i żyje wśród ludzi.  Lubi aktywny wypoczynek. W wolnym czasie biega. Ostatnio coraz regularniej.

Zapisz się do Newslettera

Bądź na bieżąco o aktualnych wydarzeniach!Dbamy o Twoje dane, możesz zrezygnować w dowolnym momencie.

Tak, wyślij mi Newsletter.

FreshMail.pl