Małgorzata Zaremba

Powrót do kadry

Specjalizuje się obszarach coachingu, zarządzania zmianą oraz zarządzania personelem. Prowadzi także szkolenia trenerskie dla struktur sprzedażowych, a także z zakresu rekrutacji i selekcji oraz rozwoju kompetencji.
Jako Dyrektor Agencji TU PBK ŻYCIE odpowiadała za rozwój sprzedaży, zarządzała grupą agentów ubezpieczeniowych, prowadziła rekrutacje oraz szkolenia. Stworzyła innowacyjny system motywacyjny. Jako lider realizowała również projekty w ramach Samorządowej Kampanii Wyborczej, a także jako Unit Manager w strukturach PTE. Jako Trener Regionalny Norwich Union szkoliła pracowników wszystkich szczebli: od szkoleń dla kierowników z zakresu przywództwa i zarządzania grupą, po szkolenia wstępne dla nowych pracowników. Prowadziła Indywidualny Coaching menedżerski oraz współtworzyła programy szkoleniowe. Uczestniczyła w procesach rekrutacji i selekcji metodą Assessment Center. Jest autorką systemów motywacyjnych i programu szkoleń podstawowej ścieżki rozwoju.

Z wykształcenia jest magistrem prawa. Posiada uprawienia Train The Trainers na poziomie zaawansowanym. Ukończyła również pierwsze w Polsce studia podyplomowe – Akademię Asesora na SWPS. Jest certyfikowanym Trenerem metody FRIS oraz INSIGHT’s DISCOVERY, metody Spadochron oraz Twój Biegun Marka Kamińskiego oraz mediatorem sądowym.

Doświadczenie zawodowe zdobyła pracując m.in.:

Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń Ergo Hestia, PKP Polskie Linie Kolejowe, Telekomunikacja Polska S.A., PTK Centertel, US PHARMACIA, Raiffeisen Bank S.A., Grupa Animex, Nobiles, Auchan Polska, Millenium Bank S.A., Komfort S.A.,

Co mówią o niej klienci?
Ma w sobie charyzmę, zapał i mnóstwo energii. Oddziałuje z taką siłą, że uczestnicy po prostu się jej poddają. Początkowo zasiewany jest zamęt, a w słuchaczach budzi się bunt, ale to jedyna droga do zburzenia marazmu i polepszenia komunikacji. Wielu szkolonych przez Małgosię dokonuje później zmian w swoim życiu, nie tylko zawodowym, ale także osobistym. Małgosia działa kompleksowo i jest takim „wyrzutem sumienia” albo głosem, który nie pozwala tłumić marzenia i ambicji, karze zmierzyć się z własnym strachem.”

Jej miłością są podróże z rodziną. Dzieci towarzyszyły jej w egzotycznych wyprawach od ich najmłodszych lat. Kocha kuchnię azjatycką oraz aktywne spędzanie czasu uprawiając sporty, a gdy czas pozwoli czyta na potęgę.