Marek Dohnalik

Marek Dohnalik

Powrót do kadry

Trener biznesu, konsultant, praktyk w zakresie zarządzania projektami. Specjalizuje się w szkoleniach dotyczących efektywnego zarządzania projektami oraz uruchamiania biur zarządzania projektami (PMO).

Zajmuje stanowisko Dyrektora ds. wdrożeń w Art Strategy Group Sp z o.o..

Z wykształcenia jest inżynierem, ukończył Politechnikę Krakowską, uzyskał stopień Doktora na Akademii Górniczo – Hutniczej oraz stopień MBA na GFKM. W swojej pracy z grupą łączy kompetencje techniczne ze zdolnościami interpersonalnymi. W relacjach z innymi zapewnia atmosferę zaufania, otwartości, słucha i motywuje do tworzenia kreatywnych rozwiązań.

Ciągle zdobywa doświadczenie zawodowe w firmach z różnych sektorów gospodarki. Współpracował między innymi z:

Bureau Veritas, Poznańskie Zakłady Zielarskie Herbapol, CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang Pośniak i Bejm, TBS Wrocław, Introl Energomontaż,  oraz firmami z branży produkcji ciężkiej, energetycznej, finansowej, w tym w firmach klasy premium.

Pasjonat pogłębiania wiedzy, dzielenia się nią, inspiruje do wdrażania zmian oraz do doskonalenia procesów w organizacjach. Prowadzi szkolenia, warsztaty oraz indywidualne sesje doradcze. Ukończył szkołę trenerów organizowaną przez Wszechnicę Uniwersytetu Jagiellońskiego.