Marek Kacprzak

Marek Kacprzak

Powrót do kadry

Specjalizuje się w szkoleniach dedykowanych kadrze kierowniczej średniego i wyższego szczebla – w obszarze: skutecznej komunikacji z zespołem, partnerami biznesowymi i mediami, budowania wizerunku, występów publicznych, prowadzenia skutecznych kanałów informacyjnych w tym social mediów, oraz z zarządzania talentami, budowania struktur i zespołów, wyznaczania celów i sposobu ich realizacji.  

Gościnny wykład z zakresu zarządzania i specyfiki rynku medialnego w Polsce dla międzynarodowych studiów ONE MBA.

Jest magistrem kulturoznawstwa ze specjalnością komunikacji społecznej i ekonomiki kultury. Obecnie ma otwarty przewód doktorski na wydziale dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończył z wyróżnieniem program Executive MBA w Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menedżerów.

Jako menadżer  odpowiadał za tworzenie i zarządzanie redakcjami, realizację formatów medialnych, strategie marketingowe i zarządzania talentami. Jako lider realizowała projekty w ramach największych polskich spółek medialnych. Jako Trener szkolił pracowników mediów (grupy wszystkich szczebli), oraz najwyższą kadrę menadżerską wielu firm.  Właściciel firmy consultingowo szkoleniowej. Jego kariera zawodowa obejmuje również pracę dla  redakcji medialnych, gdzie prowadzi własne programy, w których rozmawia z najważniejszymi liderami opinii.

Doświadczenie zawodowe zdobył pracując m.in.:

TVN i TVN24, Polsat News, RMF FM, Polski The Times, Wirtualnej Polski. Wśród klientów byli m. in. Business Centre Club, HB Revis, Hohtief, Globalworth, MaFi S.A.,  Fiege S.A., Naczelna Rada Adwokacka, Amnesty International

Z rekomendacji klientów:

„Co jest szczególne dla szkoleń prowadzonych przez pana Marka Kacprzaka to fakt, że potrafi on dopasować swój styl prowadzenia szkolenia do każdego z uczestników tak, aby faktycznie każdy z nich wyszedł faktycznie solidnie przygotowany”.

„To co czyni go niezwykle skutecznym to fakt, że potrafi wiedzę przekazać uczestnikom w skuteczny sposób. Spotkania z nim to nie teoria, lecz od samego początku praca z samym sobą. Rzadko spotyka się połączenie wiedzy, doświadczenia, trenerskiego przygotowania i umiejętności tworzenia atmosfery zaufania”.

Jestem miłośnikiem literatury, samodoskonalenia, triathlonistą i maratończykiem.