Martin Sutton

Martin jest absolwentem (dyplom z wyróżnieniem) University of Coventry w Anglii w zakresie Business Administration (1988), a następnie pracował w firmach konsultingowych przed rozpoczęciem 20-letniej kariery w Gdańskiej Fundacji Rozwoju Zarządzania (GFMD) w Polsce. Uzyskał tytuł MBA w Graduate Business School, University of Strathclyde, Scotland (1994). Znajduje się w jednej z najszybciej zmieniających się i dynamicznych gospodarek w Europie, Stanach Zjednoczonych i Stanach Zjednoczonych. Martin czyta również na temat zarządzania strategicznego na Executive MBA na RSM Erasmus University w Holandii.

Martin współpracuje z zespołami wyższego szczebla międzynarodowych przedsiębiorstw w zakresie planowania strategicznego i rozwoju organizacyjnego zarówno w sektorze przemysłowym, jak i usługowym. Szczególnie satysfakcjonujące inicjatywy, w tym Grupa TP, Philips, Matsushita (Panasonic), Nestle, a ostatnio FM Logistic (IKEA, Carrefour).

Jako konsultant Martin specjalizuje się w pracy z międzynarodowymi zespołami zarządzającymi na poziomie zarządu. Zrealizował projekty m.in. w ING (bankowość i ubezpieczenia), Heineken, International Paper, DONG Energy, FLSmidth, PLL LOT i Fiacie. Martin zaprojektował i zrealizował bardzo udane programy rozwoju przywództwa dla DSM, Nordea i Kendrion.

Martin jest konsultantem wykonawczym w Leadership Pipeline Institute.

Zapisz się do Newslettera

Bądź na bieżąco o aktualnych wydarzeniach!Dbamy o Twoje dane, możesz zrezygnować w dowolnym momencie.

Tak, wyślij mi Newsletter.

FreshMail.pl