Michał Komorowski 

Michał Komorowski 

Powrót do kadry

Ekspert z dziedziny finansów przedsiębiorstw. Specjalizuje się w ocenie ekonomicznej opłacalności projektów inwestycyjnych. Z pasją łączy technologie informatyczne związane z gromadzeniem i analizą danych biznesowych przedsiębiorstw z modelami sprawozdawczymi, głównie po to by ułatwić sobie i współpracującym z nim zespołom realizację codziennych zadań. Na co dzień jest odpowiedzialny za zarządzanie majątkiem o wartości ponad 160 milionów złotych. Kieruje działem finansowym jednej z największych firm na pomorzu. 

Współpracował z wieloma firmami oraz instytucjami, takimi jak Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, Europejski Bank Inwestycyjny, Europejski Bank Odbudowy i Rozwoju. 

Jest absolwentem Wydziału Zarządzania na Uniwersytecie Gdańskim na dwóch kierunkach: Ekonomika Przedsiębiorstw oraz Informatyka Ekonomiczna. Ukończył studia doktoranckie z zakresu zarządzania finansami na Uniwersytecie Gdańskim. Posiada tytuł Executive MBA (GFKM oraz Rotterdam School of Management, Erasmus University).

Prowadzi zajęcia z Finansów dla Niefinansistów. 

Uczestnicy zajęć podkreślają zaangażowanie w wytłumaczenie materiału w taki sposób, aby dla każdego omawiane tematy były zrozumiałe. 

W wolnym czasie majsterkuje, żegluje albo spaceruje z psem. Lubi rozmawiać z ludźmi.

Stworzył e-booka na temat efektywnego wdrożenia dyrektora finansowego do organizacji, do którego przejdziesz klikając w poniższy przycisk:

Link do strony z e-bookiem „Najlepsze praktyki
w onboardingu CFO”