Michał Brzeziński

Michał Brzeziński

Powrót do kadry

Specjalizuje się w obszarach w których ma duże praktyczne doświadczenie, szeroko pojętych „miękkich” umiejętności menedżerskich; budowanie zespołu, motywowanie, komunikacja szefa, coaching, wystąpienia publiczne itp. Doświadczony specjalista z zagadnień umiejętności handlowych. Prowadzi treningi dla trenerów i coachów.

Pracował jako menedżer procesu w polsko-francuskiej firmie branży poligraficznej oraz był dyrektorem generalnym na Polskę i prokurentem we włoskiej firmie branży tekstylnej. Od wielu lat również uczestniczy w projektach praktycznych jako doradca.

Wykształcenie zdobył na Wydziale Organizacji i Zarządzania Politechniki Łódzkiej organizowane wspólnie z Université d’Auvergne w Clermont Ferrand.

Prowadził zajęcia na Wydziale Organizacji i Zarządzania Politechniki Łódzkiej i w Warszawskiej Wyższej Szkole Turystyki  Rekreacji. Prowadzi także zajęcia na Podyplomowych Studiach Zarządzania Projektami organizowanych z Akademią Leona Koźmińskiego.

Pracował przy projektach dla firm z różnych branż:

Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń Ergo Hestia SA, Grupa ENERGA, Grupa LOTOS, Bank Millennium, mBank, Erbud, Pfleiderer, Animex, Doraco, MSW,  Bank BPH,  Nordea Bank Polska, Generali i wielu innych.

Uczestnicy zajęć i szkoleń cenią u Michała przede wszystkim otwartą i spontaniczną atmosferę, przykłady z życia oraz wyczerpujące odpowiedzi na zadane pytania merytoryczne.

Studenci doceniają „doskonały kontakt i swobodna, nienadęta atmosfera sprzyja pracy podczas zajęć” oraz profesjonalne i wysokospecjalistyczny poziom zajęć o czym świadczą słowa:

Byłam na wielu szkoleniach z tego zakresu, mam doświadczenie praktyczne, wydawało mi się, że wiem wszystko. Teraz wiem, że się myliłam. Dziękuję.”

Dużo czasu spędza z dziećmi (ma ich trójkę), wspierając ich rozwój sportowy (profesjonalna ścieżka w piłce nożnej i siatkówce), sam lubi sport, szczególnie grać w piłkę, biegać i jeździć rowerem. Lubi podróżować i spotykać ludzi.