Miłosz Biniecki

Miłosz Biniecki

Powrót do kadry

Miłosz Biniecki specjalizuje się w szkoleniach z zakresu zarządzania projektami i zespołami. Sam ciągle się rozwija, dlatego każde z jego szkoleń jest inne.

W pracy zawodowej zdobył kilkuletnie doświadczenie w branży elektrycznej i produkcyjnej, w takich firmach jak ABB i Hirsch Porozell, związane z zarządzaniem projektami i zespołami, obsługą klienta, sprzedażą, lean management i również szkoleniami technicznymi.

Absolwent Politechniki Wrocławskiej i Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu na kierunkach elektrotechnika oraz zarządzanie i inżynieria produkcji. Ukończył dwie szkoły trenerów, szkolenia z liderstwa, zarządzania projektami: Prinece2® Foundation i Agile® Foundation oraz międzynarodowe kursy na uczelniach w Porto i Tallinie.

Doświadczenie zdobywał współpracując m.in. z:
EY GDS, Ministerstwo Zdrowia, Łukasiewicz – Instytut Lotnictwa, CDW, Politechnika Łódzka, Politechnika Wrocławska, Uniwersytet Gdański.

Wykłada na studiach podyplomowych na kierunkach zarządzanie projektami i zarządzanie projektami w IT na Uniwersytecie WSB Merito w Gdyni i Collegium Da Vinci w Poznaniu.

Prowadzi szkolenia z uśmiechem na twarzy, ogromną pasją i zaangażowaniem, które jest również widoczne wśród uczestników jego szkoleń. W wolnym czasie uwielbia wędrować z plecakiem po różnych zakątkach świata. Jego pasją jest również sport i szachy.