Monika Staniecka

Monika Staniecka

Powrót do kadry

Specjalizuje się w szkoleniach z savoir-vivre’u, dress code’u, psychologii kolorów, psychologii wyglądu, poczucia wartości, autorytetu, obsługi klienta premium i różnic kulturowych. Certyfikowana trenerka szkoleń miękkich z akredytacją ministerstwa edukacji, od 14 lat na salach szkoleniowych.

Jako jedna z nielicznych w Polsce, łączy zagadnienia etykiety biznesowej i dress code’u z ich wpływem na podświadomość. Laureatka Diamentów Kobiecego Biznesu. Autorka cyklu artykułów dotyczących etykiety biznesowej dla my3miasto.pl.

Ukończyła WSAiB na kierunku administracja europejska.

Doświadczenie zawodowe zdobyła pracując między innymi z:

Gerry Weber, Akademia LBQ, Pomorski Klub Biznesu, SzkołaCosinus, Younity, Pracodawcy Pomorza, Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku, Urząd Pracy w Gdańsku, Fundacja Ad Fontes, Biznes kocha Kobiety, Szkoły podstawowe w Gdyni i Gdańsku,Forum Mentorów, Centrum Kreowania Wizerunku Aleksandry Matuszak, Centrum Inicjatyw Edukacyjnych w Kartuzach, Amazon, Centrum Rozwoju Talentów, Unisystem, Urząd Pracy w Gdańsku, Fundacja Dbam o Mój Zasięg, Stowarzyszenie In Gremio, BNI grupa Wizja, Izba Gospodarcza Eksporterów i Importerów, Projekt „Witaj w Domu”, Projekt „Tabasco –Erasmus”, Publico, UNICEF, ZUS.