Patryk Wardziński

Patryk Wardziński

Powrót do kadry

Jestem psychologiem biznesu, specjalizuję się w dziedzinie podejmowania decyzji, uczenia się oraz szlifuję kompetencje w zakresie doskonalenia komunikacji w zespole. Wspieram w zdobywaniu doświadczenia w sztuce zarządzania poprzez prowadzenie warsztatów z wykorzystaniem symulacyjnych gier decyzyjnych i prowadzenie coachingu. Szczególny nacisk kładę na komunikację w zespole oraz techniki przetwarzania informacji w taki sposób, aby osiągać zamierzone cele i wyniki.

Praktyczną wiedzę związaną ze światem biznesu zdobywałem na Politechnice Gdańskiej studiując analitykę gospodarczą. Zarządzanie i przywództwo zgłębiałem na Uniwersytecie Gdańskim studiując psychologię organizacji i zarządzania.

Jestem coachem z akredytacją ACC International Coach Federation. Posiadam Marketplace Simulations Trainer Certificate. Ukończyłem programy Akademia Młodego Lidera, Pracownia Liderów NGO’s oraz III stopień Akademii Liderów Prawa, Akademia Trenera.

Na salach szkoleniowych, prowadząc lub współprowadząc warsztaty, spędziłem ponad 180 dni. Szkolę głównie z umiejętności „miękkich” menedżerskich: budowanie zespołu, motywowanie, komunikacja, obsługa klienta, zarządzanie zespołem, wystąpienia publiczne itp. Od 2017 roku prowadzę regularne sesje coachingowe. Od 2018 roku współprowadzę zajęcia w Programie Executive Master of Business Administration.