Sławomir Łais

Prezes zarządu OSI CompuTrain, wynalazca Learning Battle Cards, autor książki „Projektowanie efektywnych szkoleń”.

Od ponad dwudziestu lat zajmuje się zawodowo uczeniem osób dorosłych i stosowaniem technologii informatycznych. Projektant rozwiązań technologicznych e-learning oraz blended learning z wykorzystaniem różnych podejść do uczenia, m.in. gryfikacji, social learning, personal learning environment.

Project manager i ekspert w projektach wykorzystania technologii w realizacji zmian społecznych jak na przykład przeciwdziałanie dziedziczenia ubóstwa lub zmian w oświacie.

Współzałożyciel learn-tanku XY Learning Team. Jeden z twórców Learning Battle Cards – podejścia grywalizującego proces projektowania procesów rozwojowych, które znalazło uznanie i jest stosowane w ponad 50 krajach na całym świecie. Współautor książki opisującej to podejście.

Popularyzator idei Inbound Learning – podejścia do uczenia dorosłych, które przyciąga i angażuje uczestników przy wykorzystaniu różnorodnych modeli angażowania. Współtwórca i członek rady programowej fundacji Digital Creators zajmującej się usuwaniem barier rozwojowych w organizacjach. Trener w szkoleniach dotyczących metodyki nowoczesnego uczenia z wykorzystaniem technologii.

Przewodniczący Komisji ds. E-learningu działającej przy Polskiej Izbie Firm Szkoleniowych. Ambasador EPALE – platformy uczenia się dorosłych.

Doradca i ekspert w wielu projektach, prelegent i popularyzator. Współautor badań LPES „Learning Problems – e-solutions” dotyczących realiów e-learningu w dużych firmach. Autor bloga praktykatrenera.pl. Obserwator i entuzjasta zmian cywilizacyjnych. Poszukiwacz koncepcji i podejść dotyczących rozwoju człowieka i nadążających za zmianami świata oraz potrzebami nowych pokoleń.

Zapisz się do Newslettera

Bądź na bieżąco o aktualnych wydarzeniach!Dbamy o Twoje dane, możesz zrezygnować w dowolnym momencie.

Tak, wyślij mi Newsletter.

FreshMail.pl