Stephan Schubert

Stephan Schubert jest starszym wykładowcą Ashridge Executive Education w Wielkiej Brytanii, gdzie prowadzi szereg otwartych i kastomizowanych programów rozwoju przywództwa. Wykłada także na programie EMBA w Executive School of Business w Duńskiego Uniwersytetu Technicznego w Kopenhadze oraz w kampusie Hult International Business School w Dubaju. Przez kilka lat był dyrektorem jednego z programów Executive MBA Ashridge.

Poza stanowiskiem w Ashridge, Stephan jest również jednym z wiodących wykładowców INSEAD w zakresie kastomizowanych programów rozwoju kadry kierowniczej na Bliskim Wschodzie. Ma bogate doświadczenie w tym regionie, gdzie mieszkał przez trzy lata i do którego często wraca. Do jego byłych i obecnych klientów należą: Biuro Premiera ZEA, Rząd Dubaju, Emirates Nuclear Energy, SEHA, Etisalat, Du, CCC Consolidated Contractors, Kuwait Petroleum Co., AlAwwal Bank (KSA), MiSK Foundation (KSA) i Maaden (KSA). Poza funkcją w INSEAD Stephan pracował także z Adgas, Mobily, Sadara, Vodafone Egypt, GfK Dubai oraz przez wiele lat z ADCO.

Ogólnie ma ponad 15-letnie doświadczenie jako koordynator i konsultant w obszarach przywództwa, zachowań organizacyjnych, strategii i zmian. Pracował w ponad 30 krajach, ze szczególnym uwzględnieniem Bliskiego Wschodu i Chin. Jego globalni klienci to McKinsey, Erste Bank Group, Air China, China Post, Sinopec, Lufthansa, Philips, Deutsche Bank, Continental, CBRE, Munich Re, M&G Investments. Jako konsultant Stephan doradzał w zakresie rozwoju portfela korporacyjnego zarządowi szwedzkiej firmy inżynieryjno-infrastrukturalnej SWECO. Doradzał również zarządowi Royal Moroccan Airlines w zakresie wdrożenia taniego modelu biznesowego i był często mówcą na konferencjach przywódczych.

Pochodzący z Niemiec Stephan mieszka w Londynie i posiada obywatelstwo brytyjskie i francuskie. Uzyskał doktorat z ekonomii na Uniwersytecie Paryskim, a także tytuł magistra na ESSEC w Paryżu oraz certyfikat praktyki w zakresie edukacji menedżerskiej na Manchester Business School. Posiada uprawnienia do posługiwania się/implementacji i interpretacji wyników szeregu narzędzi psychometrycznych, w tym Hogan (HPI, HDS i MVPI), Firo B i SDI.

 

Zapisz się do Newslettera

Bądź na bieżąco o aktualnych wydarzeniach!Dbamy o Twoje dane, możesz zrezygnować w dowolnym momencie.

Tak, wyślij mi Newsletter.

FreshMail.pl